کوری بارلوگ: افزایش قیمت اولیه‌ی عناوین نسل بعدی را به پرداخت‌های درون برنامه‌ای ترجیح می‌دهم

۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

آقای کوری بارلوگ (Cory Barlog)، کارگردان بازی God of War، به‌تازگی در توییتر خود در مورد شایعات افزایش قیمت بازی‌ها در نسل بعد صحبت کرده است. با ما همراه باشید.

مدتی پیش شرکت توکی گیمز (۲K Games) اعلام کرد که نسخه‌ی نسل بعدی بازی NBA 2K21 به جای ۶۰ دلار، با قیمت ۷۰ دلار به فروش می‌رود. به دنبال آن، شرکت تحقیقاتی IDG در گزارشی تایید کرد که توکی گیمز تنها ناشری نخواهد بود که به دنبال افزایش قیمت بازی‌ها در نسل آینده است و شرکت‌ها و توسعه‌دهندگان دیگر نیز این مورد را در نظر دارند. در همین راستا، IDG نیز بیانیه‌ای را در این خصوص منتشر کرد.

حال کوری بارلوگ به‌تازگی در خصوص این موضوع صحبت کرده است. وی از افزایش قیمت بازی‌ها در نسل آینده حمایت می‌کند و آن را به قرار دادن پرداخت‌های درون برنامه‌ای در عناوین مختلف ترجیح می‌دهد.

بارلوگ در این خصوص گفت:

قیمت بازی‌ها باید افزایش پیدا کنند. من افزایش قیمت اولیه‌ی بازی‌ها را به قرار دادن پرداخت‌های درون برنامه‌ای در عناوین مختلف ترجیح می‌دهم.

نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا با افزایش قیمت بازی‌ها در نسل آینده موافق هستید؟ آیا وجود پرداخت‌های درون برنامه‌ای را به افزایش اولیه‌ی قیمت بازی‌ها ترجیح می‌دهید؟ نظرات و دیدگاه‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Stalin 657 گفت:

  حرف دل منو زدن من بازی می خرم که کاملا باشه حال قیمت مهم نیست نه مثل mortal kombat 11 که بازی بخر ۳۰ درصد بعد بسته های الحاقی رو بگیر که اندازه یک بازی کامل قیمت داره کمره شکن آقا اصلا بازی ۱۳۰ دلار بذار ولی کاملا باشه نه از نیم کمتر مثل mortal kombat 11

  0
  0
 • TekkenGod گفت:

  والا منم ترجیح میدم . خدایی این نسل مخصوصا بازیهای فایتینگ شورشو در آوردن . یه تکن دادن بیرون ۶۰ دلار . بعد خیلی از شخصیتها رو در قالب چند سیزن پس اضاف کردن هر سیزن پس بین سی تا چهل دلار . یعنی حساب کنین اگه فصل چهارشو هم بزودی بدن بیرون برای داشتن نسخه کامل باید حدود ۲۰۰ دلار خرج کرده باشی .

  0
  0
 • 30nabhl گفت:

  حالا خوبه ایران شرکت بازیسازی نداره وگرنه دو ماه یه بار قیمتارو میبرد بالا
  بعد چند نسل ۶۰ دلار میشه ۷۰ چقدر فرق میکنه؟
  ما دلارمون تکون نخوره و دلالامون یکم قانع تر باشن واسه خود ماهم فرقی نمیکنه ولی خب دیگه …
  بازی ۶۰ دلاری رو ۲ میلیون اینجا میفروشن …
  ببین ۷۰ رو چیکار میکنن
  راحت ۵۰۰ تومن میکشن روش

  0
  0