توسعه‌دهندگان بازی Biomutant از عرضه‌ی آن برروی کنسول‌های نسل نهمی اطمینان دارند

۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

عنوان Biomutant یک پروژه‌ی جالب و امیدوار‌کننده بود که حدود دو سال قبل به صورت رسمی معرفی شد اما پس از آن تقریبا در سکوت خبری فرو رفت و دیگر اطلاعات زیادی از روند توسعه و پیشرفت‌های آن توسط استودیوی اکسپریمنت ۱۰۱ (Experiment 101) برای علاقه‌مندان ارائه نشد. این روند ادامه داشت تا این که چندی پیش یک تریلر از گیم‌پلی بازی Biomutant منتشر گردید و امیدها برای عدم لغو توسعه‌ی این اثر مجددا زنده شد.

در حالی که هنوز مشخص نیست روند توسعه و ساخت این عنوان تا کی به طول می‌انجامد اما با توجه به اطلاعاتی که تاکنون از بازی منتشر شده است، استودیوی اکسپریمنت ۱۰۱ اعلام کرد که عنوان Biomutant برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. حال به تازگی توسعه‌دهندگان این اثر تایید کردند که دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس نیز می‌توانند از تجربه‌ی این عنوان لذت ببرند و دیگر نگران عدم عرضه‌ی آن تنها برروی کنسول‌های نسل هشتمی نباشند.

به تازگی تولید‌کننده‌ی بازی Biomutant در یک مصاحبه‌ی رسمی اعلام کرد که تیم‌توسعه‌دهنده‌ی این عنوان در حال تلاش و برنامه‌ریزی است تا امکان تجربه‌ی این اثر را برروی کنسول‌های نسل نهمی مهیا سازد و به بهترین شکل ممکن از عهده‌ی انجام این ماموریت برآیند. البته منظور وی از امکان تجربه‌ی بازی Biomutant برروی کنسول‌های نسل نهمی را نمی‌توان قاطعانه به نسخه‌ی مخصوص این عنوان برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس مرتبط دانست؛ چرا که احتمال دارد منظور از این اطلاعات اعلام شده قابلیت Backwards Compatibility باشد. با این حال باید منتظر ماند و دید که استودیوی اکسپریمنت ۱۰۱ در آینده چه اطلاعات جدیدی از بازی Biomutant برای علاقه‌مندان منتشر خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید