ربات‌های دانا | نقدها و نمرات بازی Biped

۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

Biped یک بازی ماجراجویی و اکشن است که هفته‌ی گذشته در اختیار دارندگان کنسول دوست داشتنی نینتندو سوییچ قرار گرفت و استقبال نسبتا خوبی هم از آن شد. این روزها منتقدان زیادی، نقدها و نمراتشان را پیرامون این بازی عرضه کرده‌اند که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

Biped را می‌توان عنوانی دانست که بیشتر روی بخش‌های دونفره و جذاب تمرکز دارد. در این بازی باید کنترل رباتی را به عهده گرفته، با یکی از دوستان خود همراه شده و با هماهنگی هر چه بیشتر، سایر رقبا و موانع را از پیش رو بردارید. خطرات زیادی لحظه به لحظه شما را تهدید می‌کنند که باید از آن‌ها جان سالم به در ببرید. سفری سرگرم کننده پیش روی شما است که در آن باید ماشین آلات خود را مجهز کرده و به کشف اسرار زیادی در جنگل‌ها، دره‌ها، آبشارها و کوه‌های یخی بپردازید. در قسمت‌هایی از بازی باید از قدرت تفکر خود بهره برده و چالش‌های دشواری را حل کنید. پس اگر از دوست داران بازی‌های این سبک باشید، Biped می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند.

بازی Biped به وسیله‌ی استودیوی نکست (Next) ساخته و منتشر شده است. در این بازی شاهد هیچ بخش آنلاینی نیستیم و تمام قسمت‌ها را باید به صورت آفلاین پشت سر بگذارید. همان‌ گونه که در بالا گفته شد، نقدها و نمرات بازی تقریبا امروز تکمیل شد تا بازی‌بازان بتوانند نسبت به تجربه‌ی آن تصمیم گیری بهتری داشته باشند.

Pure Nintendo 8/10

Biped را باید اثری دانست که کاملا مناسب نینتندو سوییچ است و می تواند دارندگان این کنسول را مدت‌ها سرگرم کند. با این که با داستانی کوتاه مواجه هستیم، اما یک گیم‌پلی کاملا مهیج و مفرح را می‌بینیم که هر بازی‌بازی را ذوق‌زده می‌کند.

NintendoWorldReport 7.5/10

Biped ساخته شد تا با عناوین هم سبک خود رقابت کند؛ اما گاهی اوقات شاهد هستیم که این بازی با خود سر جنگ دارد. برخی از مشکلات بازی شامل نحوه‌ی کنترل شخصیت‌ها و چالش‌ها بیش از حد آزار دهنده هستند. این در حالی است که سازندگان می‌توانستند با رفع این این مشکلات، به زیبایی‌های بازی اضافه کنند تا نمرات بالاتری به اثرشان اختصاص داده شود. با همه‌ی این‌ها، سایر نکات بازی Biped را می‌توان مثبت و امیدوار کننده دانست و در کل با عنوانی دوست داشتنی سر و کار داریم.

Digitally Downloaded.net 7/10

اگر علاقه‌مند به بازی‌های پلتفرمر هستید و در کنار شما همواره یک بازی‌باز وجود دارد، ما Biped را به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ چرا که در کنار هم می‌توانید لحظات بسیار خوشی را به ارمغان آورید. برخی قسمت‌های بازی مانند سیستم پرش کمی برای بازی‌بازان ناراحت کننده است، اما باید گفت که نکات منفی این عنوان چندان به چشم نمی‌آید.

nintendolife 7/10

Biped یک بازی جذاب دونفره است که در آن موانع و چالش‌های بی شماری پیش رویتان قرار دارد و باید از همه‌ی آن‌ها سربلند خارج شوید. بازی به خوبی نشان می‌دهد که استودیوی نکست از عهده‌ی ساخت عناوین این سبک به خوبی برمی‌آید. البته اگر پس از چند روز از این بازی و گیم‌پلی آن خسته شدید، متعجب نشوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید