بازی Shadow Warrior 3 با انتشار تریلری معرفی شد

۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

به تازگی شرکت دیجیتال دیوالور (Devolver Digital) به عنوان ناشر بازی Shadow Warrior 3 و استودیوی فلایینگ وایلد هاگ (Flying Wild Hog) که توسعه‌دهنده‌ی آن به شمار می‌آید، از اثر جدید خود با انتشار تریلری رونمایی کردند و پس از آن به ارائه‌ی اطلاعات مختلفی در مورد مکانیسم‌ها و محیط‌های آن پرداختند. طبق اعلام شرکت دیجیتال دیوالور، عنوان Shadow Warrior 3 در سال ۲۰۲۱ میلادی برروی فروشگاه استیم (Steam) عرضه خواهد شد تا در دسترس بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گیرد.

آقای کوبا اوپون (Kuba Opon) کارگردان عنوان Shadow Warrior 3 تایید کرد که اولین تریلر از گیم‌پلی این بازی در جریان رویداد Devolver Direct در تاریخ ۲۱ تیر ماه ۱۳۹۹ (۱۱ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی) نشان داده خواهد شد. همچنین وی در یک مصاحبه‌ی رسمی در مورد ویژگی‌های مختلف این بازی اظهار داشت:

من و تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی Shadow Warrior 3 بسیار هیجان‌زده هستیم تا محصول جدید خود را به طرفداران همیشه پرشور سری Shadow Warrior نشان دهیم و تجربه‌ای بسیار لذت‌بخش و هیجان‌انگیز را برای آن‌ها به ارمغان آوریم. ما ویژگی‌ها و مکانیسم‌های بی‌نظیر و منحصر به فردی را در گیم‌پلی و مبارزات بازی قرار داده‌ایم که تاکنون نظیر آن‌ها را در این سری مشاهده نکرده‌اید. ما تلاش خود را کرده‌ایم تا اطمینان حاصل نماییم مبارزات زنجیری با اسلحه‌های مختلف، نبردهایی که با شمشیرهای تیز و برنده صورت می‌گیرند و حرکات نمایشی و دیدنی شخصیت بازی که به مانند سیستم پارکور تعبیه شده‌اند، همگی به درستی اجرا شده و آدرنالین خون بازی‌بازان را به اوج خود برسانند.

با این وجود ما هرگز ایده‌های اولیه و ریشه‌های سری Shadow Warrior که استودیوی فلایینگ وایلد هاگ توسعه داده است را فراموش نخواهیم کرد و سعی خود را کرده‌ایم تا در روند توسعه‌ی بازی Shadow Warrior 3 از این ایده‌ها نیز به نحو احسن و با اندکی بهبود و پیشرفت استفاده نماییم تا طرفداران قدیمی و همیشگی این سری نیز از تجربه‌ی این عنوان راضی و خشنود باشند. ما بسیار مفتخریم و اشتیاق داریم تا هرچه زودتر قهرمان جدید خود که در استفاده از شمشیر کاتانا مهارت بی‌نظیری دارد را به بازی‌بازان معرفی نماییم. این مبارز افسانه‌ای لو وانگ (Lo Wang) نام دارد و برای از بین بردن دشمنان هیچ درنگی نخواهد کرد. در داستان بازی Shadow Warrior 3 شما لو وانگ را در مواجهه با یک خطر و تهدید بزرگ همراهی خواهید کرد و باید با موفقیت بر این تهدید پیروز شوید.

بر اثر برخی اتفاقاتی که در ابتدای داستان بازی Shadow Warrior 3 رخ می‌دهند، قهرمان ما لو وانگ به همراه استاد سابق خود اوروچی زیلا (Orochi Zilla) راهی یک ماجراجویی هیجان‌انگیز می‌شوند تا ماموریت غیرممکنی که به آن‌ها سپرده شده است را به اتمام رسانند. در واقع آن‌ها باید روح اژدهای باستانی را که به صورت اتفاقی و بر اثر یک حادثه از زندان ابدی خود فرار کرده است را مجددا اسیر کرده و خطر آن را از مردم این سرزمین دور گردانند. در این ماجراجویی این قهرمانان به انواع تیغ‌های تیز و اسلحه‌های قدرتمند با طراحی و کاربرد منحصر به فرد دسترسی خواهند داشت تا بتوانند بخش‌هایی از این جهان تاریک را به سلامت بپیمایند و دشمنان گوناگونی که بر سر راهشان ظاهر می‌شوند را تار و مار سازند. شما در طول ماجراجویی خود با موارد زیادی از جهان باستان به مانند پیدا کردن تخم اسرارآمیز اژدها، مشعلی که منبع نیروهای جادویی به شمار می‌آید و بسیاری موارد دیگر روبرو خواهید شد که هر کدام خبر از وقوع یک فاجعه و حادثه‌ی آخرالزمانی می‌دهند و شما مامور هستید تا جلوی این رخداد را بگیرید.

طبق اطلاعات منتشر شده از استودیوی فلایینگ وایلد هاگ در مورد سیستم مبارزات بازی، مشخص شد که شما قادر خواهید بود تا قدرت‌های مختلف جادویی به مانند آتش و یخ را که کسب می‌کنید با شمشیر کاتانای خود ترکیب نمایید و از حملات مرگبار و ویرانگر این اسلحه‌ی منحصر به فرد نهایت بهره را ببرید. شما باید به قدری این شمشیر و مهارت‌های مربوط به استفاده از آن را ارتقا دهید که با هر بار تکان دادن آن و حمله به سوی دشمنان، یک سمفونی مرگ برای آنان نواخته شود.

همچنین مکانیسم‌های حرکتی متنوع و فراوانی به مانند پرش‌های دوگانه، دفع حملات یا ضد حمله، دویدن برروی دیوار یا سطوح مختلف و سیستم قلاب‌اندازی منحصر به فرد به مکانیسم‌های گیم‌پلی بازی اضافه شده‌اند تا آزادی عمل بیشتری در مقابله با دشمنان یا غافلگیر کردن آن‌ها در اختیار بازی‌بازان قرار گیرد. همچنین افراد قادر خواهند بود با استفاده از این مکانیسم‌های حرکتی برخی از مسیر‌های مخفی و آیتم‌های پنهان درون بازی را کشف نمایند. علاوه بر موارد ذکر شده، استودیوی فلایینگ وایلد هاگ تایید کرد که شما در جریان داستان بازی Shadow Warrior 3 با محیط‌ها و مناطق منحصر به فردی روبرو خواهید شد که هر کدام از آن‌ها دارای ساختار، دشمنان و چالش‌های منحصر به فردی هستند و شما باید برای گذر از آن‌ها تاکتیک‌های گوناگونی را به کار گیرید.

در پایان شما می‌توانید از تماشای تریلر معرفی بازی Shadow Warrior 3 نهایت لذت را ببرید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید