شرکت نینتندو بازار بازی‌ها در گوشی‌های هوشمند را از عوامل رشد شرکت نام برد

شرکت نینتندو مدتی است که در بازار گوشی‌های هوشمند فعالیت دارد و چندین بازی از بزرگترین عناوین خودش را برای آن‌ها منتشر کرده است. اگر چه آن‌ها سهم منصفانه‌ای از موفقیت خود را مشاهده کرده‌اند، این احساس برایشان باقی مانده است که شاید تقریباً تمام و کمال به‌شکلی که انتظار داشته‌اند از تمام پتانسیل خودشان برای این موضوع استفاده نکرده‌اند. اخیراً ،گزارشی ادعا می‌کند که با پیشروی ، نینتندو تمرکز خود را از بازار موبایل دور می‌کند و فقط گاهی عناوینی را برای خوشحال کردن سرمایه گذاران برای گوشی‌های هوشمند منتشر می‌کند.

با این حال ، طبق گفته مدیرعامل شرکت نینتندو ، شانتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa)، این شرکت قصد دارد سرمایه گذاری خود را در بازار گوشی‌های هوشمند ادامه دهد. در طی پرسش و پاسخ‌های اخیربا سرمایه گذاران ، وی توضیح داد که برای نینتندو ، مهمترین کارکرد بازار گوشی‌های هوشمند این است که تجربه‌ای از بزرگترین عناوین را به مخاطبان برسانیم به این امید که آن‌ها در ادامه به سمت کنسول نینتندو سوییچ مهاجرت کنند تا عناوین بیشتری از شرکت ما را تجربه کنند. او همچنین از تاثیر گذاری بازار بازی‌های گوشی‌های هوشمند و کمک به رشد عنوان Animal Crossing صحبت کرد و افزود بازار گوشی‌های هوشمند به این امر کمک کرده است که تعداد بیشتری از افراد را به نینتندو سوئیچ آنلاین وارد کند و در ادامه افزود:

 علاوه بر ایجاد درآمد و سود ، استراتژی اساسی ما با تجارت گوشی‌های هوشمند گسترش تعداد افرادی است که به  عناوین انحصاری نینتندو دسترسی دارند. به عنوان مثال ما هواداران بسیاری را از این بازار برای عناوین خودمان مانند Animal Crossing ، Fire Emblem و Mario Kart گسترش داده‌ایم و با این کار باعث افزایش ارتباطات ما با مصرف کنندگان می شود. تجارت گوشی‌های هوشمند همچنین از نظر استراتژیک برای گسترش عناوین نینتندو، که از روابط ما با مصرف کنندگان پشتیبانی می کند، اهمیت ویژه‌ای دارد. فروش حاصل از مشاغل گوشی‌های هوشمند  درصد بسیار زیادی از مشاغل کلی نینتندو را به خود اختصاص نمی‌دهد، اما تجارت در این بازار خود به خودی خود قابل توجه است به این دلیل که طیف گسترده ای از مصرف کنندگان روشی را به غیر از نینتندو سوییچ را انتخاب می‌کنند تا همچنان از عناوین نینتندو استفاده کنند. هنگامی که توزیع جهانی بازی Animal Crossing: Pocket Camp در پاییز سال ۲۰۱۷ آغاز شد، بسیاری از مصرف کنندگان آمریکایی را به سری Animal Crossing معرفی کرد و همان مصرف کنندگان بعداً اقدام به خرید Animal Crossing: New Horizons و یک کنسول نینتندو سوئیچ کردند. با شروع انتشار Mario Kart Tour ، برنامه‌های گوشی‌های هوشمند ثابت کرده‌اند که فرصتی عالی برای مردم برای ایجاد حساب‌های نینتندو است. به روش‌هایی مانند این، تجارت گوشی‌های هوشمند با اهداف متعدد خود به رشد پایدار تجارت کلی نینتندو کمک می‌کند.

فوروکاوا در ادامه توضیح داد که رابطه‌ی نینتندو با شریک گوشی‌های هوشمند خود شرکت دنا (DeNA) واقعاً تقویت شده است ، و آن‌ها با هم می‌خواهند به این تلاش‌ها ادامه دهند.

همکاری ما دو هدف دارد. یکی از این موارد توسعه و بهره‌ برداری از نوع سیستم اصلی لازم برای تهیه بازی‌های بزرگ شرکت نینتندو است و برای گوشی‌های هوشمند و کنسول نینتندو سوییچ از جمله سیستم‌هایی برای حساب‌های کاربری نینتندو است. مورد دیگر ایجاد برنامه‌های گوشی‌های هوشمند است که از طریق عناوین نینتندو استفاده می‌شود و آن سرویس‌ها را اجرا می‌کند. اعتماد بین شرکت‌ها و بین افراد عمیق‌تر شده است و ما بیش از پنج سال از زمان آغاز این تلاش‌ها روابط خوبی برقرار کرده‌ایم. همان‌طور که قبلاً نیز اشاره کردم ، یکی از اهداف تجارت در بازار گوشی‌های هوشمند ایجاد روابط طولانی مدت با مصرف کنندگان از طریق حساب‌های نینتندو است. ما می‌توانیم با همکاری با دنا این امر را برقرار کنیم و با آن به تلاش‌ها ادامه خواهیم داد.

هم اکنون، بازی Mario Kart Tour آخرین نسخه‌ی از عناوین بزرگ برای گوشی‌های هوشمند از شرکت نینتندو است و در حال حاضر ، هیچ عنوان جدید دیگری معرفی نشده است.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 7٫00 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید