استودیوی سازنده‌ی Left 4 Dead تصویر هنری جدیدی از بازی Back 4 Blood را منتشر کرد

۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

استودیوی ترتل راک (Turtle Rock) به‌تازگی یک تصویر هنری جدید از عنوان Back 4 Blood را به اشتراک گذاشته است. در این تصویر هنری، یک قلعه وجود دارد که در بالای دروازه‌ی آن واژه‌ی Hope دیده می‌شود.

این تصویر اولین تصویر هنری رسمی از بازی Back 4 Blood محسوب می‌شود که توسط استودیوی ترتل راک منتشر شده است. از زمان معرفی این بازی در ماه می سال ۲۰۱۹، هیچ‌گونه اطلاعات جدیدی از این عنوان به اشتراک گذاشته‌ نشده‌اند. حال با انتشار این تصویر مفهومی، ممکن است در ماه‌ها و هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری از این بازی ارائه شود.

در ادامه می‌توانید تصویر مفهومی منتشر شده از بازی Back 4 Blood را مشاهده کنید.

توییتر رسمی استودیوی ترتل راک در پاسخ به یکی از کاربران تایید کرد که آن‌ها در حال آماده‌سازی یک تریلر جدید از بازی Back 4 Blood هستند. این استودیو سابقه‌ی کار برروی سری Left 4 Dead را در کارنامه‌ی خود دارد. با وجود آنکه بازی جدید این استودیو شامل زامبی‌ها و بازماندگان است، اما تاکید کرده‌اند که این عنوان با سری Left 4 Dead متفاوت خواهد بود. به گفته‌ی سازندگان، این بازی دارای خصوصیات منحصربه‌فردی است و با وجود برخی المان‌های مشابه، دنیاهای این بازی و Left 4 Dead متفاوت هستند.

بازی Back 4 Blood برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد. هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این عنوان اعلام نشده است.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید