حجم بازی Call of Duty Modern Warfare برروی رایانه‌های شخصی به ۲۰۰ گیگابایت رسید

۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۵

ممکن است وقتی جدیدترین نسخه از به‌روزرسانی بازی Call of Duty: Moder Warfare را دریافت کردید، حجم آن به بیش از ۲۰۰ گیگابایت برسد و صاحبان Modern Warfare شگفت زده شوند.

روزی فکر می‌کردیم عنوانی با حجم ۱۰۰ گیگابایت مطمئنا هنگام بارگیری یک بازی، چیزهای زیادی وجود دارد تا به نمایش بگذارد و هرگز در ذهن پیش‌بینی نمی‌کردیم چقدر طول می‌کشد تا بازی‌ها به ۲۰۰ گیگابایت برسند. عنوان Modern Warfare خیلی زودتر از پیش‌بینی‌ها به حجم رسید و همه را غافلگیر کرد.

چند روز پیش به‌روزرسانی جدید Call of Duty: Modern Warfare رسید که در حالت Warzone قابلیت حضور ۲۰۰ بازی‌باز را در اختیار شما قرار می‌دهد. با این حال حجم این بازی را بیش از ۲۰۰ گیگابایت نیز بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی رساند. پس از به‌روزرسانی جدید، یکی از کاربران ردیت به نام Reddit vanillaricethrowaway اندازه پوشه‌ی بازی را روی دستگاه خود را منتشر کرد. حجم این پوشه ۲۰۹ گیگابایت بود. آقای یان بادرو (Ian Boudreau) در PC GamesN می‌خواست اندازه‌ی حجم این عنوان روی دستگاه خودش را اعلام کند که وی دریافت که حجم این بازی حتی بزرگتر از این صحبت‌هاست و روی هارد دیسک خود ۲۳۵ گیگابایت فضا را به خودش اختصاص داده است.

می دانیم بازی‌ها بزرگ‌تر می‌شوند. این فقط پیشرفت طبیعی فناوری است، اما به‌نظر می‌رسد گاهی حجم آن‌ها بیش از حد خواهد بود. بازی‌بازانی که دارای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان هستند، نیمی از فضای ذخیره‌سازی دستگاه خودشان را فقط با نصب یک بازی گرفته اند و این بسیار عجیب است. فکر می‌کنیم در بعضی مقاطع اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و اکتیویژن (Activision) باید به بازی‎بازان اجازه دهند تا Modern Warfare و Warzone را به طور جداگانه بارگیری کنند. عدم وجود چنین گزینه‌ای بسیار عجیب است. بازی Call of Duty: Modern Warfare هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است. عنوان Call of Duty: Warzone نیز برروی پلتفرم‌های مذکور به‌صورت رایگان در دسترس قرار دارد.

1
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید