شایعه: بازی جدید Batman از سیستم Nemesis بهره می‌برد

۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

براساس شایعات منتشر شده، بازی جدید Batman که هم‌اکنون در استودیوی مونتریال برادران وانر (Warner Bros. Montreal) در حال ساخت است، شامل چندین گروه مختلف شده و از نسخه‌ی بهبود یافته‌ی سیستم Nemesis عناوین سری Middle Earth بهره می‌برد.

TheComixKid، شخصی که در گذشته سابقه‌ی خوبی را در فاش کردن اطلاعات مربوط DC داشته، به تازگی در توییت جدید خود جزئیات بیشتری را از نسخه‌ی جدید Batman به اشتراک گذاشته است.

علاوه بر استفاده از سیستم Nemesis، این شخص مدعی شده که بازی جدید استودیوی مونتریال شامل گروه‌های مختلفی می‌شود که یکی از آن‌ها اداره‌ی پلیس شهر گاتهام است. همچنین او اعلام کرده است که این بازی با عناوین دیگر نیز ارتباط خواهد داشت. با این‌حال، مشخص نیست که آیا بازی جدید Batman با نسخه‌های پیشین سری Arkham ارتباط دارد یا این‌که شاهد اشاره‌ای به بازی‌های در دست تولید برادران وارنر خواهیم بود. برای یادآوری باید اعلام کنیم که طبق شایعات منتشر شده، استودیوی مونتریال در حال کار برروی بازی Superman نیز است.

در ادامه خلاصه‌ای از اطلاعات فاش شده را لیست کرده‌ایم. در نظر داشته باشید که به گفته‌ی TheComixKid، منبع این اطلاعات شخصی است که در ابتدا برروی بازی کار کرده بود. پس احتمال دارد که برخی موارد تغییر کرده باشند:

  • خانواده‌ی بتمن قابل بازی هستند
  • بازی از سیستم نمسیس بهره می‌برد و شامل گروه‌های مختلفی از جمله اداره‌ی پلیس شهر گاتهام می‌شود
  • گروه‌ جغد‌ها دشمن اصلی بازی بودند
  • بازی به عناوین دیگر ارتباط دارد
  • اداره‌ی پلیس گاتهام به دنبال شکار بتمن بود

همچنین طبق شایعات منتشر شده، بازی جدید Batman که احتمالاً Gotham Knight نام دارد، آغاز کننده‌ی دنیای بازی DC خواهد بود. بازی جدید راک‌ستدی (Rocksteady Studios) که ظاهراً بازی Suicide Squad است نیز در این دنیای جدید جریان خواهد داشت.

در نهایت باید یادآور شویم که شرکت برادران وارنر قصد دارد در روز ۱ شهریور (۲۲ آگوست) در طی رویداد DC Fandome از پروژه‌های جدید خود رونمایی کند.

نظر شما چیست؟ آیا دوست دارید Batman جدید دارای سیستم Nemesis باشد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید