خریدهای درون‌برنامه‌ای به Halo: The Master Chief Collection اضافه نخواهد شد

۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

پس از انتشار مطلبی در خصوص امکان خرید سطوح مختلف سیزن پس در مجموعه‌ی Halo: The Master Chief Collection، یکی از اعضای ارشد استودیوی ۳۴۳ اینداستریز تایید کرده است که تیم سازنده هیچ برنامه‌ای برای اضافه کردن قابلیت خرید درون‌برنامه‌ای را به این مجموعه ندارد.

شرکت مایکروسافت مدتی پیش تصمیم گرفت برخی از نسخه‌های قدیمی‌تر سری محبوب Halo را در قالب یک مجموعه برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه کند که این موضوع با استقبال بسیار خوب کاربران روبه‌رو شد. حال با نزدیک شدن به زمان آغاز فصل دوم بازی Halo: The Master Chief Collection، استودیوی سازنده اطلاعات جدیدی را در اختیار کاربران قرار داده است که در این میان به امکان خرید سطوح سیزن پس نیز اشاره شده است. این موضوع باعث شد تا بسیاری از کاربران به این نتیجه برسند که شرکت مایکروسافت قصد دارد خریدهای درون‌برنامه‌ای را به Halo: The Master Chief Collection اضافه کند ولی به نظر می‌رسد این موضوع صحت ندارد.

به گفته‌ی آقای تایلر دیویس (Tyler Davis)، مسئول روابط عمومی استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries)، دلیلی برای نگرانی کاربران وجود ندارد. در اولین پیام منتشر شده، آقای دیویس به این نکته اشاره کرده که در هیچ کجای مطلب منتشر شده به بحث خریدهای درون‌برنامه‌ای اشاره نشده است. ایشان در ادامه بیان کرده‌اند که در مصاحبه‌ی صورت گرفته، تیم سازنده بیان کرده است که قصد دارد امکان خرید سطوح سیزن پس با استفاده از امتیاز هر فصل را به بازی اضافه کند. با این حال، به دلیل استفاده از کلمه‌ی خرید در این مطلب، کاربران به این نتیجه رسیده‌اند که این کار توسط پول واقعی انجام خواهد شد. به همین دلیل، تیم سازنده وبلاگ خود را به‌روز کرده و به جای کلمه‌‎ی خرید، از کلمه‌ی آزاد کردن استفاده کرده است.

با توجه به صحبت‌های آقای دیویس، به نظر می‌رسد کاربران بخش آنلاین بازی Halo: The Master Chief Collection دلیلی برای نگرانی نخواهند داشت. البته با توجه به این که بازی Halo 5: Guardians امکان خرید آیتم‌های مختلف از طریق سیستم REQ را در اختیار کاربران قرار داده بود، این احتمال وجود دارد که تیم سازنده سیستمی مشابه را در بازی Halo: The Master Chief Collection نیز پیاده سازی کند. با این حال، استودیوی ۳۴۳ اینداستریز در حال حاضر برنامه‌ای برای انجام این کار ندارد.

مجموعه‌ی Halo: The Master Chief Collection در حال حاضر برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. براساس اخبار منتشر شده، اولین تریلر از گیم‌پلی بازی به شدت مورد انتظار Halo Infinite در جریان مراسم بعدی شرکت مایکروسافت منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید