به‌روزرسانی ۱٫۳٫۰ بازی Animal Crossing: New Horizons منتشر شد

Nintendo Switch ، اخبار ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

شرکت نینتندو همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز جدیدترین به‌روزرسانی بازی Animal Crossing: New Horizons را در دسترس طرفداران آن قرار داد. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر در این خصوص، ما را در ادامه همراهی کنید.

عناوین شبیه‌سازی همیشه نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار است. Animal Crossing: New Horizons نیز یک بازی در سبک شبیه‌سازی زندگی است که در آن باید با شخصیت‌های بامزه‌ای همراه شده و به کارهای روزمره‌ی خود بپردازید. این بازی اوایل امسال برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. گفتنی است که شرکت نینتندو وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته است.

به‌روزرسانی ۱٫۳٫۰ بازی Animal Crossing: New Horizons هم‌اکنون در دسترس قرار دارد که از ویژگی‌های خوب آن می‌توان به اضافه شدن قابلیت شنا و غواصی اشاره نمود. بازیکنان از این پس می‌توانند لباس‌های غواصی و شنای متنوعی را به تن کرده و لحظات شادی را درون استخرها و دریاها رقم بزنند. کاراکترهای جالب دیگری نیز در جزیره دیده می‌شوند که به وسیله‌ی این به‌روزرسانی به بازی ملحق شده‌اند. برخی مشکلات همچون نام ماهی‌ها به زبان‌های چینی و کره‌ای نیز در بازی رفع شده است تا بازی‌بازان با حداقل ایرادات به تجربه‌ی عنوان دلخواهشان بپردازند. برای مشاهده‌ی جزئیات دیگر این به‌روزرسانی به همراه ویدئویی از آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 7٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • HQ.PC گفت:

    قیمت بازی ۶۰ دلاره و خیلی زیاد تعریف شده ازش و شبیه ساز زندگی هستش اول بازی بهت جزیره ای داده میشه و مکانیسم زمانش مثل واقعیت هست بر اساس منطقه زندگی تون یعنی وقتی شب میشه تو بازی هم شبه و خیلی چیزای دیگه ولی انگار مکانیسم گشنگی و تشنگی تو بازی نیست اگه تو اپدیتا بهش اضافه بشه خیلی خوب میشه

    من یه سوال دارم انگار xbox live برای ایران تحریمه از کاربرای سایت که xbox دارن چطور از خدمات xbox live استفاده میکنیدبا تغییر dns میتونید دانلود کنید و انلاین بازی کنید؟

    2Thumb up 1Thumb down