اطلاعات جدیدی از Kena: Bridge of Spirits منتشر شد

دو تن از اعضای استودیوی امبر لبز با شرکت در یک مصاحبه‌ی ویدئویی، اطلاعاتی جدید از بخش‌های مختلف بازی جدید خود یعنی Kena: Bridge of Spirits را در اختیار هواداران قرار داده‌اند.

بازی Kena: Bridge of Spirits، ساخته‌ی جدید استودیوی مستقل امبر لبز (Ember Labs)، در جریان مراسم PS5 Event رونمایی شد. اگرچه شرکت سونی بازی‌های AAA و بزرگ مختلفی را در این مراسم به نمایش گذاشت ولی ساخته‌ی این استودیوی مستقل همچنان توانست نظر مثبت بسیاری از بینندگان و هواداران را به خود جلب کند. وب‌سایت IGN اخیرا مصاحبه‌ای ویدئویی را با تیم سازنده‌ی این بازی زیبا تشکیل داده و اطلاعات جدید از این عنوان اکشن و ماجراجویی را کسب کرده است.

پس از ارائه‌ی اطلاعاتی مختصر درباره‌ی داستان بازی Kena: Bridge of Spirits، تیم سازنده شروع به صحبت درباره‌ی موجودات کوچکی که با نام Root شناخته می‌شوند، می‌کنند. در طول بازی، شما می‌توانید این موجودات بامزه را به جمع گروه خود اضافه کرده و از آن‌ها برای کارهای مختلفی از جمله جابه‌جا کردن اشیاء کلیدی و حل معماها، رفع کردن ناپاکی و باز کردن مسیر و یا حتی حمله به دشمنان استفاده کنید.

به گفته‌ی تیم سازنده، عصای شخصیت اصلی از اهمیت بسیار بالایی در بازی برخوردار است. علاوه بر نقش کلیدی این وسیله در داستان، شما می‌توانید از آن به عنوان سلاح خود نیز استفاده کنید. این عصا در کنار تامین انرژی مورد نیاز برای Shield شما، به عنوان یک کمان و همچنین سلاح اصلی نیز عمل خواهد کرد. در این مصاحبه، تیم سازنده مبارزات بازی را بسیار سریع و دشمنان را بسیار خشن و تهاجمی توصیف کرده است.

بازی Kena: Bridge of Spirits در تعطیلات زمستانی امسال برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید ویدئوی منتشر شده از مصاحبه‌ی تیم سازنده را در ادامه مشاهده کنید. اگر قصد تجربه‌ی این بازی زیبا را برروی رایانه‌ی شخصی خود دارد، می‌توانید سیستم مورد نیاز بازی را از طریق این لینک بررسی کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(20 رای, میانگین آرا 9٫05 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید