تریلر جدیدی از بازی زامبی محور Undying منتشر شد

۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

به تازگی استودیوی وانیمالز (Vanimals) در جریان مراسم رونمایی از بازی‌های مستقل Obscura Expo 2020، تریلر جدیدی از عنوان زامبی محور و وحشت بقای خود تحت عنوان Undying منتشر کرد و در کنار آن به ارائه‌ی اطلاعات مختلفی در مورد این اثر جدید خود پرداخت.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط استودیوی وانیمالز، داستان بازی از جایی شروع خواهد شد که زندگی زنی به نام Anling که توسط یک زامبی گاز گرفته شده است، با خطر جدی مواجه شده و او در حال سپری کردن آخرین روزهای عمر خود خواهد بود. حال او باید در این شرایط وخیم و دشوار نه تنها خود را از مرگ نجات دهد و موفق شود زنده بماند بلکه باید از جان پسر کوچکش نیز مراقبت کند و این امر فشار بسیار زیادی به او وارد خواهد کرد. او باید از زنده ماندن پسر خود که Cody نام دارد اطمینان حاصل کند و شیوه‌های فرار و مبارزه در این دنیای بی‌رحم را به خوبی به او بیاموزد. مادر Cody باید به هر قیمتی که شده است قبل از مرگش از امنیت و سلامت فرزند خود اطمینان حاصل نماید.

شما در جریان داستان احساسی و عاطفی بازی Undying، کنترل Anling را به عهده خواهید گرفت تا به همراه پسرتان در این روزهای پایانی زندگی خود راهی یک ماجراجویی شوید تا در نهایت از امنیت و سلامت فرزندتان مطمئن گردید. Anling در بازی باید به دنبال منابع و دارو‌هایی باشد تا سرعت رشد عفونت در بدن خود را کاهش دهد و همین علتی خواهد بود که او باید به مدیریت این منابع مهم و سلامتی بپردازد. علاوه بر خطر عفونت بیش از حد Anling، آن‌ها نباید در این دنیای بی‌رحم و کشنده بیش از حد متحمل تشنگی و گرسنگی شوند. به صورت کلی مدیریت منابع غذایی و دارویی در عنوان Undying یکی از اصلی‌ترین کلید‌های موفقیت خواهد بود و به بقای شما کمک می‌کند.

در حین این ماجراجویی Anling باید مهارت‌های مختلفی را به پسر خود بیاموزد. برخی از این مهارت‌های اساسی مانند طبخ غذاهای مختلف، ساختن وسایل مورد نیاز و مبارزه با دشمنان خواهند بود که از ارکان اساسی بقا در این دنیای مخوف به شمار می‌آیند. البته Anling فرصت زیادی نخواهد داشت و باید قبل از مرگش تمامی این نکات و آموزش‌های لازم را به پسرش یاد دهد. در برخی شرایط خاص Anling باید تصمیماتی را بگیرد که ممکن است بر روند ماجراجویی آن‌ها تاثیر مستقیمی گذارد که این تصمیم باید با توجه به آیتم‌ها و منابعی که در اختیار دارد، صورت گیرد.

شما باید برای زنده ماندن در این سفر طولانی، تعادل کاملی را برای مدیریت روزهایی که در جستجوی منابع مختلف هستید و زمانی که برای یادگیری و ارتقای مهارت‌های Cody مورد نیاز خواهد بود، برقرار نمایید. شما باید در این سفر طولانی در آب و هوا و چرخه‌ی متفاوت شب و روز به مسیر خود ادامه دهید و در همین حین از موسیقی‌های متن بی‌نظیر این بازی نهایت لذت را ببرید. پسر شما در این بازی نقش همراه و یاورتان را خواهد داشت و توسط هوش مصنوعی بازی کنترل می‌شود تا بتوانید با کمک یکدیگر از پس دشمنان برآیید و موانع را از پیش روی بردارید.

در پایان شما می‌توانید به مشاهده‌ی تریلر منتشر شده از بازی Undying که توسط استودیوی وانیمالز منتشر شده است، بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید