تریلری از تیم انگلیس در بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions منتشر شد

Nintendo Switch ، PC ، PS4 ، اخبار ، تریلر ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

همان‌طور که در جریان هستید، استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) این روزها اطلاعات زیادی را پیرامون بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions منتشر می‌کند تا بازی‌بازان بتوانند تصمیم‌گیری بهتری برای تجربه‌ی آن داشته باشند. امروز هم ویدئویی از تیم ملی انگلیس در این بازی در دسترس قرار گرفت که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

بسیاری از افراد با انیمه‌ی سوباسا آشنایی و خاطرات زیادی از آن دارند. حتی بازی‌های مختلفی هم از این انیمه منتشر شد که اکثر آن‌ها مورد استقبال بازی‌بازان قرار گرفت. Captain Tsubasa: Rise of New Champions جدیدترین نسخه‌ی این سری است که در آن باید با کاراکتر سوباسا و دوستان همراه شده و رقبا را یکی پس از دیگری شکست دهید. بدیهی است که این نسخه نسبت به گذشته از مراحل، کیفیت و کاراکترهای بیشتری برخوردار باشد تا هواداران بتوانند از آن لذت ببرند. گفتنی است که بندای نامکو انتشار این بازی را به عهده دارد.

طبق عادت شرکت بندای نامکو، امروز هم تریلر دیگری از بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions منتشر شد که به تیم ملی انگلیس و مهارت‌های بازیکنان اشاره دارد. در این تریلر می‌توانید با فردی به نام Robson آشنا شوید. بازی فوق در تاریخ ۷ شهریور ۱۳۹۹ (۲۸ آگوست ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(5 رای, میانگین آرا 9٫60 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید