تکفارس؛ بررسی گوشی وان پلاس ۸

دستگاه‌های وان‌پلاس دیگر قاتلان پرچمداران مرسوم شما نیستند، آنها خودشان در حال نزدیک شدن به قیمت‌های گوشی‌های پرچمدار هستند. این موضوع لزوما بد نیست البته اگر بتوانند خوب عمل نمایند.

و صادقانه بگوییم که ما تردید نداریم که وان‌ پلاس ۸ سریع و بسیار زیبا است، سرعت نوسازی یکنواختی دارد و استفاده از آن بسیار جالب است. علاوه بر این، باز هم ارزان‌تر از گلکسی S20 سامسونگ است. در واقع، وان‌ پلاس ۸ از نظر رده‌ی قیمتی درست در کنار آیفون ۱۱ پرو قرار می‌گیرد و ما با جرات و استدلال بگوییم که این گوشی قدرت رقابت کردن با آن را دارد البته به شرطی که کسی در نظر داشته باشد به جای iOS از اندروید استفاده کند. همچنین وان‌ پلاس پشتیبانی از ارتباطات ۵G را نیز ارائه می‌دهد در حالیکه اپل هنوز به این موضوع ورود نکرده است.

وان‌ پلاس ۸ دارای عملکردی خارق‌العاده‌ای است، هرچند که دوربین آن از رقابت عقب مانده اما به آن اندازه مهم نیست که از آن به عنوان یک ایراد بزرگ یاد شود. اگر به دنبال تلفن جدیدی هستید – این یک پیشنهاد عالی است. اگر به فکر ارتقا به وان‌ پلاس ۲۰۱۹ یا به گلکسی S10 سامسونگ هستید، به نظر ما بهتر است که همان گوشی قدیمی خود را نگه دارید.

برای مطالعه کامل این مقاله تحت عنوان «بررسی گوشی وان پلاس ۸» به این نشانی بروید.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید