آمار جدیدی از فروش بازی Dead Cells منتشر شد

۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

تیم سازنده‌ی Dead Cells امروز به انتشار اطلاعات جدیدی از میزان فروش این بازی پرداخت. ضمنا جدیدترین به‌روزرسانی این بازی هم‌اکنون در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات در این خصوص باشید.

Dead Cells از سری عناوین مهیج به سبک پلتفرمر است که در آن باید با شخصیتی دوست‌داشتنی همراه شده و در نبرد با دشمنان خود جان سالم به در ببرید. سلاح‌ها و امکاناتی هم در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در مواقع مناسب از آن‌ها استفاده کنید. استودیوی موشن تویین (Motion Twin) که وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته است، هر چند وقت یک بار دست به عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی گوناگونی می‌زند تا رضایت بازی‌بازان جلب شود. اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های این سبک هستید، بدون شک Dead Cells شما را ساعت‌ها سرگرم خواهد کرد.

با توجه به اخبار تازه‌ی موشن توین، مطلع شدیم که تاکنون بیش از سه میلیون نسخه از بازی Dead Cells به فروش رفته است. این آمار از نگاه سازندگان بسیار رضایت‌بخش بوده و آن‌ها تصمیم دارند تا به پشتیبانی خود از این بازی ادامه دهند. در همین راستا، جدیدترین به‌روزرسانی بازی تحت عنوان Update of Plenty از امروز برروی رایانه‌های شخصی قابل تجربه است و دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ و همچنین سیستم عامل‌های اندروید و iOS باید حدود یک هفته برای دانلود آن صبور باشند. Update of Plenty سلاح‌ها و آیتم‌های فراوانی را به بازی اضافه می‌کند و نباید آن را از دست داد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید