عرضه‌ی بازی Maquette برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ تایید شد

۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

Maquette یک بازی پازل‌محور با زاویه‌ی دوربین اول شخص به شمار می‌آید و شما را به دنیایی می‌برد که در آن انبوهی از ساختمان‌ها، گیاهان، اشیاء به اندازه‌ی بسیار زیاد و در تنوعی بی‌نظیر قرار گرفته‌اند. حال به تازگی در خبری رسمی از سوی استودیوی گریس‌فول دیکی (Graceful Decay) که وظیفه‌ی توسعه‌ی این بازی و شرکت آناپیورنا اینتراکتیو (Annapurna Interactive) که عرضه‌ی بازی را در بازار بر عهده دارد، تایید شد که این عنوان پازل‌محور برروی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد. پیش از این عنوان Maquette برروی فروشگاه استیم عرضه شده بود و هم‌اکنون در اختیار بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

عنوان Maquette از یک گیم‌پلی منحصر به فرد، خلاقانه و دارای ریتم بازگشتی بهره می‌برد. در این بازی شما ابتدا به مرکز دنیای بازی می‌روید و حس یک دنیای کوچک با ساختمان‌ها و اشیائی را دارید که بسیار ریز هستند و شما در مقابل آن‌ها بسیار غول‌پیکر و بزرگ جلوه می‌نمایید. اما این روند به طول نخواهد انجامید و رفته رفته به اندازه‌ی این محیط و ساختما‌ن‌ها افزوده خواهد شد تا در نهایت حتی ترک‌های بسیار نازکی که بر سطح زمین قرار داشتند برای شما تبدیل به یک دره‌ی عمیق شوند و شما در برابر آن‌ها احساس کوچکی کنید.

در واقع شما در بازی Maquette قادر هستید یک داستان عاشقانه و مدرن را در مقیاس‌های مختلف از جهان عجیب و غریبی که در آن قرار دارید، کشف نمایید. در این دنیا ممکن است حتی کوچکترین اتفاقات و رخداد‌ها به یک مانع و چالش غیر طبیعی تبدیل شوند.

شما در بازی اول شخص Maquette باید با استفاده از تغییر مقیاس‌های برگشت‌پذیر دنیای پیرامون و خلاقیت خود به حل معماها و پازل‌های مختلف درون بازی بپردازید، موانع مختلف را از پیش روی خود بردارید و اسرار مختلف درون این محیط‌های عجیب را کشف کنید. شما در هفت فصل داستانی مختلف قادر خواهید بود به کشف معماهای درون بازی Maquette بپردازید. موسیقی متن آن نیز با ریتم مراحل و گیم‌پلی هماهنگ بوده و با داستان اصلی آن که محیطش برگرفته از شهر سان‌فرانسیسکو است، ارتباط مفهومی خاصی دارد.

در پایان شما می‌توانید به تماشای تریلر منتشر شده از بازی منحصر به فرد Maquette بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید