دویدن برروی دیوار به دلایل مربوط به طراحی مرحله از Cyberpunk 2077 حذف شده است

۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

شرکت سی دی پراجکت رد (CD Projekt RED) چندی پیش تایید کرد که ویژگی راه رفتن برروی دیوار از بازی حذف شده و دلیل اصلی آن مغایرت با ساختار طراحی این عنوان است.

شرکت سی دی پراجکت رد بارها تاکید کرده است که عنوان Cyberpunk 2077 قصد دارد در تمامی جنبه‌ها طبق سلیقه‌ی بازی‌بازان ظاهر شود، آن‌ها نه تنها از نظر روایت تجربه‌ای منحصر به فرد را وعده داده‌اند بلکه مکانیک‌های گیم‌پلی نیز می‌خواهد به یکی از بهترین‌های صنعت‌ بازی‌های ویدیویی تبدیل شود.  با توجه به گفته‌های قبلی سی دی پراجکت رد، بازی‌بازان می‌توانند از شاخه‌های مهارتی قابلیت‌های گوناگونی را انتخاب کنند که یکی از آن‌ها راه رفتن برروی دیوار بوده است.

ظاهراََ این قابلیت در نسخه‌ی نهایی بازی وجود نخواهد داشت. آقای مکس پیرز (Max Pears)، یکی از سازندگان Cyberpunk 2077، در گفت و گویی با گیم‌ری‌اکتور (GameRactor) گفت، دویدن برروی دیوار المانی بود که “به دلایل طراحی” مجبور شدیم آن را از بازی حذف کنیم اگرچه بازی‌بازان همچنان از نظر جا به جایی در محیط بازی انعطاف زیادی خواهند داشت و می‌توانند به روش‌های دیگری این کار را انجام دهند. او در این باره توضیح داد:

آه، راه رفتن برروی دیوار. این چیزی است که به دلایل مربوط به طراحی آن را حذف کردیم اما مطمئناََ همچنان از نظر جا به جایی در محیط انعطاف زیادی وجود دارد.

چندی پیش نیز تیم سی‌دی پراجکت رد بعد از توضیحات فراوان اعلام کرد شما توانایی تجربه‌ی Cyberpunk 2077 را به مانند سری بازی‌های Grand Theft Auto خواهید داشت اگرچه با توجه به مراحل آزمایشی و بازخوردهایی که از تست‌کننده‌های بازی گرفته شده است زمانی که مخاطب با سیستم‌های مختلف آشنا شود و آن‌ها را به خوبی فرا گیرد دیگر سراغ ایجاد آشوب در شهر نمی‌رود.

همچنین استودیو‌ی آن‌ها در انتهای قسمت اول رویداد Night Wire City اعلام کرد که قسمت بعدی به‌ زودی و در طی چند هفته‌ی آینده برگزار خواهد شد اما هنوز روز و ساعت دقیقی برای آن مشخص نشده است.

عنوان Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۹ (۱۹ نوامبر ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا عرضه خواهد شد. همچنین این عنوان از روز عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس در دسترس این دو کنسول قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید