عنوان Anima: Song from the Abyss با انتشار تریلری معرفی شد

۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

به تازگی استودیوی بازی‌سازی انیم پروجکت (Anima Project) در خبری رسمی اعلام نمود که آن‌ها یک عنوان جدید با الهام از بازی Anima: Beyond Fantasy در دست توسعه دارند که قرار است یک بازی بین نسلی باشد. نام این پروژه‌ی جدید Anima: Song from the Abyss خواهد بود و طبق اطلاعات منتشر شده قرار است در تاریخ نامشخصی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و نینتندو سوییچ عرضه گردد.

همچنین تایید شد که این بازی از زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی و اسپانیایی پشتیبانی می‌کند. علاوه بر موارد ذکر شده، استودیوی انیم پروجکت تریلری برای معرفی این بازی و اطلاعاتی از گیم‌پلی و داستان آن را با بازی‌بازان به اشتراک گذاشته است که در ادامه با هم به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

به جز نسخه‌ی جدید این سری یعنی Anima: Song from the Abyss، تاکنون سه نسخه‌ی دیگر در دسترس بازی‌بازان پلتفرم‌های مختلف قرار گرفته است که شامل Anima: Ark of Sinners در سال ۲۰۱۱، بازی Anima: Gate of Memories در سال ۲۰۱۶ و عنوان Anima: Gate of Memories – The Nameless Chronicles در سال ۲۰۱۸ می‌شوند. داستان نسخه‌ی چهارم این سری هم یک روایت جدید خواهد داشت و هم اشاراتی به وقایع و اتفاقات سه نسخه‌ی قبلی دارد.

داستان بازی Anima: Song from the Abyss از جایی آغاز می‌شود که یک کشتی هوایی امپراطوری دچار حادثه‌ای عجیب و غریب می‌گردد و اکثر خدمه‌ی آن به طور ناگهانی ناپدید می‌شوند. حال در این کشتی هوایی یکی از آخرین گروه شوالیه‌های موسوم به Heaven Order Knight قرار دارد که باید با این تهدید بزرگ و ناشناخته مقابله کند و وظیفه‌ی خود که مراقبت از یک محموله‌ی بسیار مهم و سری که یادگاری از گذشته است را به خوبی به انجام رساند. اما او در اتفاقی ناخواسته این محموله‌ی مهم را از دست می‌دهد بر اثر یک اتفاق جادوگری خبیث و قدرتمند که درون آن زندانی شده بود، آزاد می‌گردد. آزاد شدن این جادوگر خود مقدمه‌ی اتفاقات وحشتناک بعدی شده و هرج و مرج بسیاری را به علت اشتباه این شوالیه به وجود می‌آورد.

پس از این اتفاق، کشتی هوایی امپراطوری در یک سرزمین ناشناخته و عجیب به نام Abyss سقوط می‌کند. در همین حین زنی مرموز جان این شوالیه را نجات می‌دهد و در عوض از او می‌خواهد که به وی کمک کند تا بفهمد چه چیزی باعث نابودی محل زندگی او شده و تمدن را در آنجا از بین برده است.

طبق اطلاعات منتشر شده، عنوان Anima: Song from the Abyss یک بازی جدید در سبک اکشن و نقش‌آفرینی به شمار می‌آید که داستان آن در دنیای بزرگ Gaia که سرزمین Abyss بخشی از آن است روایت خواهد شد. این دنیا و طراحی منحصر به فرد آن از بازی Anima: Beyond Fantasy الهام گرفته است. بازی Anima: Song from the Abyss به شما این امکان را خواهد داد تا کنترل دو قهرمان با ویژگی و قدرت‌های منحصر به فرد را به دست گیرید و درنیای گسترده‌ی آن به مبارزه با دشمنان و اهریمنان مختلف پرداخته و یا به اکتشاف و کاوش روی آورید. سیستم مبارزات بازی عمیق و روان بوده و شما شاهد یک داستان‌پردازی عمیق به همراه شخصیت‌های فراموش‌نشدنی خواهید بود.

داستان بازی Anima: Song from the Abyss بسیار پیچیده و جذاب به همراه اشارات مختلف به وقایع نسخه‌های قبلی و پر از رمز و راز مختلف خواهد بود. در گوشه و کنار دنیای آن اسرار و دشمنان مخفی بسیاری وجود دارند که باید توسط بازی‌بازان کنجکاو کشف شوند. دشمنان بازی از تنوع بالایی برخوردار بوده و بهتر از آن‌ها، باس‌فایت‌ها هستند که در ابعاد و اشکل مختلف بر سر راه شما سبز خواهند شد. هر کدام از این باس‌فایت‌ها توانایی و قدرت منحصر به فرد خود را دارا هستند. شخصیت‌های زیادی برای تعامل در بازی وجود خواهند داشت که شما می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید، به کسب اطلاعات مختلف بپردازید، ماموریت‌های جانبی و چالش‌های مخلفی را پیدا نمایید. همچنین شما می‌توانید با استفاده از مهارت‌های جنگی و مکانیسم‌های نقش‌آفرینی دو قهرمان خود، آن‌ها را ارتقا دهید و با استفاده از سیستم شخصی‌سازی گسترده‌ی بازی ظاهر و توانایی‌های آن‌ها را تعیین کنید. حتی قادر خواهید بود اسلحه‌های خود را با یکیدیگر ترکیب نموده و یک اسلحه‌ی جدید و منحصر به فرد را خلق نمایید که از نظر سرعت و یا قدرت ضربات بسیار برتر ظاهر شود. در طول داستان بازی و ماجراجویی خود شما چندین حق انتخاب و تصمیم‌گیری خواهید داشت و بسته به انتخاب‌های شما در جریان داستان بازی، پایان‌های متفاوتی برای آن در نظر گرفته شده است که این امر ارزش تکرار بالایی را برای بازی به ارمغان خواهد آورد.

در پایان شما می‌توانید به مشاهده‌ی تریلر منتشر شده از بازی Anima: Song from the Abyss بپردازید و از مشاهده‌ی آن لذت ببرید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید