بازی Bake ‘n Switch برروی پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد

۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

طبق تازه‌ترین اخبار دنیای بازی، مطلع شدیم که تیم سازنده‌ی Bake ‘n Switch قصد دارد تا این بازی را برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز در دسترس قرار دهد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این نسخه منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Bake ‘n Switch از سری عناوین مهیجی است که در گذشته برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد. در این بازی می‌توانید وارد حالت‌های دونفره یا چهارنفره‌ی آنلاین شده و با دوستان یا دیگر افراد به رقابت بپردازید. خوب است بدانید که استودیوی استریم‌لاین گیمز (Streamline Games) ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارد.

استریم‌لاین گیمز امروز اعلام کرد که Bake ‘n Switch علاوه‌بر پلتفرم‌های ذکر شده، قرار است در اختیار دارندگان پلی‌استیشن ۴ نیز قرار گیرد. نسخه‌‌ی رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ این بازی در تابستان منتشر می‌شود، اما هنوز خبری از تاریخ عرضه‌ی آن برای پلی‌استیشن ۴ نیست. پس انتظار می‌رود که طی روزهای آینده شاهد خبرهای تکمیلی از سوی تیم سازنده باشیم. اگر هنوز هم با Bake ‘n Switch آشنایی ندارید، توصیه می‌کنیم در پایان ویدئوی آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید