بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time شامل «خرید درون برنامه‌ای» می‌شود

PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time جدیدترین نسخه‌ی مجموعه‌ی Crash Bandicoot است که در اکتبر امسال راهی بازار خواهد شد. طبق گزارش‌های منتشر شده، این عنوان دارای بیش از ۱۰۰ مرحله بوده و بزرگ‌تر از ترکیب هر سه نسخه‌ی قبلی سری است. حال اطلاعات جدید نشان می‌دهند که بازی جدید تویز فور باب (Toys for Bob) و اکتیویژن (Activision) شامل خرید درون برنامه‌ای نیز می‌شود.

برخی از کاربران اخیراً با بررسی صفحه‌ی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در فروشگاه مایکروسافت، متوجه شده‌اند که این عنوان دارای خرید درون برنامه‌ای است. در حال حاضر جزئیات بیشتری در اختیار نداریم، اما چیزی که انتظار می‌رود این است که بازی‌بازان قادر خواهند بود تا پرداخت پول واقعی، پوسته‌های ظاهری مختلفی را برای شخصیت‌های بازی خریداری کنند.

از طرف دیگر، لازم به ذکر است که با خرید نسخه‌ی دیجیتالی Crash Bandicoot 4: It’s About Time، بازی‌بازان به پوسته‌ی The Totally Tubular برای شخصیت‌های Crash Bandicoot و Coco دسترسی پیدا می‌کنند. پس احتمال دارد که توسعه دهندگان پوسته‌های متعددی را برای شخصیت‌های مختلف طراحی کرده‌اند که از طریق پول واقعی قابل خرید خواهند بود.

با توجه به این‌که تنها چند ماه تا عرضه‌ی Crash Bandicoot 4: It’s About Time باقی مانده است، انتظار می‌رود که در طی هفته‌های آینده شاهد اطلاعات بیشتری باشیم.

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در تاریخ ۱۱ مهرماه ۱۳۹۹ (۲ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. البته باید اشاره کنیم که اکتیویژن در حال بررسی عرضه‌ی بازی برروی پلتفرم‌های دیگر نیز است.

12345678910(11 رای, میانگین آرا 6٫18 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید