تکفارس؛ بهترین گوشی های کوچک و جمع و جور برای خرید

۹ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵

گوشی هایی که ما اکنون آن‌ها را کامپکت یا جمع‌جور می‌نامیم، زمانی بازار را زیر سلطه‌ی خود درآورده بودند اما اکنون به آرامی ولی به طور مداوم در حال واگذار کردن جای خود به گوشی‌ های بزرگ‌تر هستند که این گوشی‌ ها مناسب جیب هر کسی نیست. جدا از موقعیت‌های به خصوصی که پیش می‌آید که پس از مدت‌های مدید یک گوشی کامپکت عرضه می‌شود، اکثر دستگاه‌هایی که امروزه معرفی می‌شوند بزرگ‌تر از دست انسان هستند و نمی‌توانند انتظارات کسانی را که دست‌هایی کوچک دارند یا دستگاه‌هایی را ترجیح می‌دهند که به راحتی در جیب جا شوند، برآورده نمایند.

اما چه چیزی را باید به عنوان یک گوشی کامپکت در نظر بگیریم؟ در سال ۲۰۲۰ حتی تهیه کردن یک فهرست از گوشی‌هایی که واقعا کامپکت باشند دشوارتر می‌شود و به همین دلیل هم هست که اندازه‌ی برخی از انتخاب‌های ما مقداری بزرگ‌تر از تعریف مشخص برای کامپکت است.

در این مقاله فهرستی از بهترین گوشی‌های کامپکت ۲۰۲۰ را برای خرید معرفی می‌نماییم. این فهرست به شرح زیر است:

  1. آیفون ۱۱ پرو اپل
  2. گوگل پیکسل ۴
  3. گلکسی S20 سامسونگ
  4. گلکسی S10e سامسونگ
  5. سونی اکسپریا ۱۰ مارک II

با این حال، فکر نکنید که چنین گوشی‌هایی به زودی از بازار محو می‌شوند البته کمیاب می‌شوند اما نایاب نه و ما در واقع بهترین مواردی را که می‌توانید در سال ۲۰۲۰ خریداری کنید گرد آورده‌ایم. انتخاب کنید، اما اگر شما در این دوران فقط به گوشی‌هایی با چنین ابعادی علاقه دارید، می‌توانید مستقیماً به قسمت مقایسه ابعاد این گوشی‌ها در ادامه‌ی مقاله نظر بیندازید.

برای مطالعه کامل این مقاله تحت عنوان «بهترین گوشی های کوچک و جمع و جور برای خرید» به این نشانی بروید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید