بررسی تخصصی بازی کالاف دیوتی موبایل در مقایسه با بازی پابجی موبایل

رپورتاژ دائمی ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱

ما در این مطلب قصد داریم به بررسی تخصصی بازی کالاف دیوتی موبایل در مقایسه با بازی پابجی موبایل بپردازیم.

همانطور که میدانید این دو بازی طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارند و تا به امروز با استقبال بسیار خوبی از سوی کاربران روبرو شده اند اما سوالی که در رابطه با این دو بازی به وجود می آید این است که کدام یک از این دو بازی توانسته موفق تر عمل کند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بازی کال اف دیوتی موبایل و بازی پابجی موبایل هر دو توانسته اند عملکرد بسیار خوبی را از خود بر جای بگذارند اما در برخی از قسمت ها یکی از آنها بر دیگری برتری دارد.

با مقایسه گرافیک و جلوه های تصویری این دو بازی شروع میکنیم:

در رابطه با گرافیک و جلوه های تصویری این دو بازی باید بگوییم که طراحان بازی ‌پابجی‌ موبایل توانسته اند گرافیک بهتر و جلوه های بهتری را نسبت به کال اف دیوتی موبایل ارائه دهند زیرا شما در طول اجرای بازی پابجی موبایل می توانید تمام جزئیات محیطی که در آن قرار گرفته اید را به طور واضح ببینید اما در بازی کال اف دیوتی موبایل تمامی جزئیات به وضوح بازی ‌پابجی ‌موبایل دیده نخواهند شد، البته منظور این نیست که بازی کال اف دیوتی موبایل گرافیک خوبی ندارد، از طرفی دیگر بازی پابجی موبایل بسیار روان تر نسبت به بازی کالاف دیوتی موبایل می باشد البته این نکته را هم بگوییم که در برخی از قسمت ها کال اف دیوتی موبایل به بازی پابجی موبایل ارجعیت دارد در برخی از جلوه های تصویری کال اف دیوتی موبایل توانسته بهتر عمل کند اما در کل می توان گفت طراحی گرافیکی بازی پابجی موبایل نسبت به کال اف دیوتی موبایل قوی تر است.

واحد پولی ای که در بازی پابجی مورد استفاده قرار میگیرد یوسی نام دارد.طرفداران پابجی موبایل می توانند با خرید یوسی از رقبای خود سبقت بگیرند و همیشه بر دشمنان خود بتازند.

از طرفی طراحان بازی کالاف دیوتی موبایل عنصر رئالیسم و تنوع حالت های بازی و همچنین تجربه حالت های رزمی متفاوت تر و جذاب تری را نسبت به بازی پابجی ‌موبایل ارائه داده اند از طرفی در رقابت های بتل رویال کالاف دیوتی موبایل توانسته عملکرد بهتری نسبت به پابجی موبایل داشته باشد.

طرف دیگر وسایل نقلیه و همچنین نقشه های بازی پابجی موبایل و سلاح هایی که در بازی پابجی موبایل ارائه شده اند دارای عملکرد و خسارت منطقی تری نسبت به بازی کال اف دیوتی موبایل هستند.

در بازی پابجی موبایل شما می‌توانید ردپای دیگر بازیکنان را بر روی نقشه مشاهده کنید اما در بازی کال اف دیوتی موبایل شما نمی توانید رد پای دیگر بازیکنان و رقبا را بر روی نقشه ببینید که این امر جذابیت بازی کال آف دیوتی موبایل را بیشتر خواهد کرد.

در بازی کالاف دیوتی موبایل شما می توانید در نبردهای زمینی و هوایی شرکت کنید و حتی از هواپیماهای بدون سرنشین برای نابودی دشمنان و بمب‌های خوشه‌ای استفاده کنید اما در بازی پابجی موبایل شما نمی توانید از این ویژگی ها استفاده کنید.

در بازی کالاف دیوتی موبایل از واحد پولی cp استفاده می شود. کاربران کالاف دیوتی می توانند با خرید cp کالاف دیوتی موبایل در سریعترین زمان به خواسته های خود در بازی برسند و بر رقبا چیره شوند.

متاسفانه در بازی کالاف دیوتی موبایل گاهی اوقات پیش آمده که بسیاری از بازیکنان به طور ناگهانی از بازی خارج شده اند البته این امر تنها به خاطر وجود باگ هایی در بازی کالاف دیوتی موبایل بوده است اما تاکنون چنین اتفاقی در بازی پابجی موبایل نیفتاده است.

در بازی کالاف دیوتی موبایل شما می توانید از سلاح ها و تجهیزات بیشتری در مبارزات خود استفاده کنید در واقع بازی کالاف دیوتی موبایل به بازیکنان هم دسترسی بیشتر و هم گستردگی بیشتری در طول اجرای بازی خواهد داد اما در بازی پابجی موبایل بازیکنان با چنین دسترسی روبرو نیستند.

یکی دیگر از تفاوت های این دو بازی محبوب نوع سلاح های آنها می باشد در واقع در بازی پابجی موبایل ممکن است حریف مقابل شما نهایتاً با یک الی سه گلوله شکست میخورد و از دور بازی حذف شود اما در بازی کالاف دیوتی موبایل گاهی اوقات شما باید تمام مهمات اسلحه خود را استفاده کنید تا حریف مقابل شکست بخورد، البته این بستگی به نوع سلاحی دارد که شما انتخاب می کنید.

در پایان باید بگویم بازی کالاف دیوتی موبایل توانسته رضایت کاربران بیشتری را نسبت به بازی پابجی موبایل به خود جلب کند اجرای بازی کالاف دیوتی موبایل بسیار روان‌تر از اجرای بازی پابجی موبایل می باشد همچنین اینکه تجهیزات بیشتری در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.

12345678910(168 رای, میانگین آرا 7٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.