جوایز خونین | نقدها و نمرات بسته الحاقی Bounty of Blood بازی Borderlands 3 منتشر شد

۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

به تازگی بسته الحاقی جدیدی برای بازی محبوب Borderlands 3 منتشر شده است. این بسته الحاقی که Bounty of Blood نام دارد، حس و حال وسترنی را به بازی می‌بخشد و دارای محتوای جدیدی برای بازی پایه است.

سری Borderlands یکی از معروف‌ترین و موفق‌ترین فرنچایزها در سبک لوت شوتر بوده است. Borderlands 3 هم علی‌رغم برخی مشکلات به هنگام عرضه، دنباله‌روی موفقیت بازی‌های قبلی بود و توانست علاوه بر نمرات خوب، به فروش بالایی هم دست یابد. Bounty of Blood سومین بسته الحاقی این بازی است که به تازگی منتشر شده است. دو بسته‌ی قبلی Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot و Guns, Love and Tentacles نام داشتند و هر کدام حس و حال خاص خود را داشتند. مثلا در Guns, Love and Tentacles شاهد محیط‌ها و دشمنان لاوکرفتی بودیم. Bounty of Blood هم قرار است که اتمسفری وسترن را به بازی بیاورد. این بسته الحاقی در محیط جدیدی به نام Gehenna جریان دارد که در آن گنگ Devil Riders خکمرانی می‌کنند. در ادامه نگاهی به نقدها و نمرات این بسته الحاقی می‌اندازیم تا ببینیم تا چه حد توانسته نظر منتقدان را جلب کند.

Impulsegamer 9/10

در مجموع Bounty of Blood ارزش وقت و هزینه‌ای که صرف آن می‌کنید را دارد. من شدیدا این بسته الحاقی را توصیه می‌کنم و منتظرم ببینم که گیرباکس (Gearbox) چه چیز دیگری در چنته دارد. خوب است که آن‌ها توانسته‌اند پس از یک بخش داستانی ضعیف، بازی را به وضعیت مناسبی برسانند.

IGN 9/10

با داشتن کمدی مناسب و به جا، مکانی با اتمسفر غرب وحشی و لوت بسیار قدرتمند و جذاب، Bounty of Blood بوردرلندزی‌ترین محتوایی است که در چند سال اخیر Borderlands دیده‌ام؛ بله این بسته الحاقی عالی است. داستان اصلی هوشمندانه، راوی جذاب و شخصیت‌های دوست‌داشتنی جدید، این بسته الحاقی را به چند ساعت از بهترین تجربه‌ها در سری Borderlands تبدیل می‌کند. این تازگی متاسفانه در ماموریت‌های جانبی وجود ندارد، اما کلیات این بسته الحاقی آن قدر نکته‌ی مثبت دارد که چند ماموریت جانبی ضعیف جلوی تبدیل شدن آن به اثری عالی را بگیرند.

Multiplayer.it 8/10

Bounty of Blood بسته الحاقی کوتاه اما موفقی است. این بسته چند مکانیک‌ جدید را به بازی اصلی اضافه می‌کند و سعی می‌کند خیلی آرام تغییراتی را در هسته‌ی عنوانی به وجود بیاورد که کم کم در حال نشان دادن سن بالای خود است.

Destructoid 6/10

Bounty of Blood سعی می‌کند که چندین کار متفاوت را به صورت همزمان انجام دهد و نتیجه به ملغمه‌ای ناموزون از ایده‌های جالب تبدیل می‌شود.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک

بسته الحاقی Bounty of Blood بازی Borderlands 3 هم اکنون با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید