فیل اسپنسر موفقیت بازی The Last of Us Part II را تبریک گفت

فیل اسپنسر (Phil Spencer)، مدیر بخش بازی‌های رایانه‌ای شرکت مایکروسافت، با ارسال توئیتی برای نیل دراکمن (Neil Druckmann)، به او و استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog)  بابت موفقیت بازی The Last of Us Part II تبریک گفت و از هواداران به‌خاطر حمایت از این عنوان تشکر کرد.

این بازی در حال حاضر رسما سریع‌ترین فروش یک عنوان در پلی استیشن ۴ را برای سونی به ثبت رسانده است که تاکنون بیش از چهار میلیون نسخه فروش از زمان انتشارش داشته است. نیل دراکمن هم در ضمن تشکر از اسپنسر در پاسخ اون این‌گونه نوشته است:

ازت ممنونم فیل! به‌شدت در انتظار آثار پیش‌روی شما هستم.

به‌شدت جذاب و دلنشین است که شاهد این موضوع هستیم که دو شرکت سونی و مایکروسافت این‌گونه از هم حمایت می‌کنند و بدین‌سان باعث رشد صنعت بازی‌های رایانه‌ای خواهند شد. شیوه‌ی برخورد این دو نفر می‌تواند الگوی بسیار مناسبی برای مخاطبان هر دو محصول و شرکت باشد.

12345678910(121 رای, میانگین آرا 9٫39 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Ali Hassan nejad گفت:

  این قضیه سونی و مایکروسافت مثه رونالد و مسیه! جفت این شرکتا با هم دیگه خوبن و مثه آقا ها رفتار می‌کنند ولی طرفدارها همه جا جنگ و جدل دارند!

  5Thumb up 2Thumb down
 • AmO-kaneki گفت:

  هعی خدا به عنوان یه pc باز دارم نظر میدم این دوتا که بزرگشونن به هم احترام میزارن نمیدونم ما از مسخره کردن هم وطن خودمون که یسری علایق شخصی داره چی گیرمون میاد . آقا طرف xbox دوست داره خب به منو تو ربطی ندارع اصن میخواد ۸ سال فقط فورزا پلی بده به من یا تو چه ربطی داره؟! . واینکه یکی از دوستان هیتربازی دراورد و گفت فیل تو زیرزمینش داره لست پلی میده باید بگم ماکرو انقد پول داره که میتونه کل شرکت سونی رو بخره(ولی خب قصد بد برداشت نکنین سونی ام نمیفروشه) به هم احترام بزارید و قدرت سخت افزاریه کنسول همدیگرو مسخره نکنین.
  من خودم تو کف فورزام از طرفی تو کف گاد سونی
  سونی ام باد پشتش خورده یزره قبول کنینو دعا کنین رقابت این دو شرکت مثل قبل بشه که برندش منو تواییم Wink

  5Thumb up 2Thumb down
 • GERALT گفت:

  درود بر همه عزیزان گیمفا واقعا هم فقط همین مهمه صنعت بازی باید پیشرفت کنه و امیدوارم ی روزی دعوای بین فن های مختلف به پایان برسه

  5Thumb up 0Thumb down
 • Psycho0172 گفت:

  امید امید این چه کاری بود تو کردی
  من بالا ازت جلو آرش طرفداری کردم
  این ترول ها از تو بعیده امید

  4Thumb up 1Thumb down