تاریخ انتشار بسته الحاقی Hellraid از بازی Dying Light اعلام شد

۶ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

استودیوی تکلند (Techland) تاریخ انتشار جدیدترین بسته الحاقی بازی Dying Light را اعلام کرد. این بسته الحاقی که Hellraid نام دارد، در تاریخ ۲ مردادماه ۱۳۹۹ (۲۳ جولای ۲۰۲۰) و با قیمت ۱۰ دلار برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی (استیم)، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

در بسته الحاقی Hellraid، بازی‌بازان بار دیگر به خیابان‌های شهر Harran وارد می‌شوند. دشمنان شیطانی جدیدی در این بسته الحاقی وجود دارند که دارای شمشیرها و تبرهای قرون وسطایی هستند. این شیاطین از یک قلعه‌ی بزرگ محافظت می‌کنند و شما باید به آنجا نفوذ کنید. یک حالت جدید در این بسته الحاقی معرفی شده است که می‌توانید مهارت‌های خود را سیاه‌چال‌هایی اهریمنی انجام دهید. با بازدید مجدد از قلعه می‌توانید پاداش‌های مضاعفی را دریافت نمایید. شما برای دستیابی به سلاح های جدیدی که می‌توانید در خارج از قلمروی جهنمی نیز داشته باشید، رتبه‌ی Hellrete خود را نیز بهبود بخشید.

علاوه بر بخش تک نفره در حالت Raid، قابلیت تجربه‌ی این بسته الحاقی به صورت Co-Op و حداکثر تا ۴ نفر نیز وجود دارد. در این قسمت می‌توانید به صورت تک‌نفره و یا با دوستانتان چالش‌های مختلفی را انجام دهید.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بسته الحاقی Hellraid از بازی Dying Light را مشاهده نمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید