عنوان کلاسیک Darius Cozmic Revelation زمستان امسال در بازار غرب عرضه خواهد شد

۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

به تازگی استودیوی تایتو (Taito) که روند توسعه‌ی بازی کلاسیک و تیراندازی فضایی Darius Cozmic Revelation را بر عهده دارد، در خبری رسمی اعلام نمود که این عنوان خاطره‌انگیز در فصل زمستان سال جاری میلادی برروی دو کنسول نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ در مناطق آمریکای شمالی و اروپا عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که دو شرکت اینین گیمز (ININ Games) و استریکتلی لیمیتد گیمز (Strictly Limited Games) مشترکا عرضه‌ی بازی Darius Cozmic Revelation را بر عهده گرفته‌اند.

سری Darius Cozmic را می‌توان یکی از پیشگامان سبک انقلابی بازی‌های تیراندازی فضایی دانست که برای اولین بار توسط شرکت بازی‌سازی افسانه‌ای تایتو در سال ۱۹۸۶ خلق شد و برروی کنسول‌های بازی آرکید آن زمان در دسترس بازی‌بازان قرار گرفت. همانطور که پیش از این اعلام شده بود، مجموعه‌ی Darius Cozmic Revelation شامل دو عنوان G-Darius HD و +Dariusburst Another Chronicle EX خواهد بود و بهبودهای زیادی در گیم‌پلی و جلوه‌های بصری بازی رخ خواهد داد تا تجربه‌ی این بازی هم برای بازی‌بازان قدیمی و همیشگی این سری و هم برای افرادی که به تازگی قصد بازی کردن آن را دارند، مناسب باشد.

در سری Darius Cozmic شما قادر خواهید بود در انواع محیط‌های بزرگ و چشم‌نواز کلاسیک به مبارزه با دشمنانی غول‌پیکر و تا دندان مسلح بپردازید و به ماجراجویی خود ادامه دهید. از طریق امتیازاتی که کسب خواهید کرد هم قادر به خرید اسلحه‌های جدید و مجهز ساختن سفینه‌ی خود خواهید بود و هم می‌توانید یک مدل جدید آن را تهیه نمایید. مبارزات بازی گاهی چالش برانگیز و دشوار ظاهر می‌شوند و شما باید با سرعت عمل و دقت خود از پس آن‌ها برآیید.

در پایان استودوی تایتو تریلری از این مجموعه‌ی مهیج برای طرفداران سری Darius Cozmic منتشر کرد که در ادامه می‌توانید به مشاهده‌ی آن بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید