تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Biomutant منتشر شد

۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) و استودیوی اکسپریمنت ۱۰۱ (Experiment 101) ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی بازی Biomutant را منتشر کردند.

علاوه بر نمایش این تریلر، آقای استفان لیون‌کویست (Stefan Ljungqvist)، مدیر نوآوری Biomutant، در  جریان Summer of Gaming گفتگو با IGN داشت و در رابطه با روند توسعه این بازی توضیحاتی را ارائه داد.

وی در این خصوص گفت:

ما در مرحله‌ی پایانی توسعه‌ی بازی Biomutant قرار داریم. این بازی یک عنوان بزرگ محسوب می‌شود؛ در حقیقت این بزرگ‌ترین عنوانی است که تاکنون برروی آن کار کرده‌ام. در روند ساخت مشکلاتی داشتیم و باید بر این چالش‌های فنی و هنری غلبه می‌کردیم. اما در این مرحله از تولید، در حال رفع مشکلات و باگ‌ها هستیم و سعی می کنیم تا این تصمیمات نهایی را بگیریم تا مطمئن شویم که بازی‌‎بازان چه کاری را می‌خواهند انجام دهند.

این یکی از چالش‌ها در بازی جهان باز است. شما همواره انتخابی در این دنیا خواهید داشت. ما در مرحله‌ی ابتدایی توسعه بازی دوست داشتیم آزادی عمل کاملی را به بازی‌بازان ارائه دهیم. اما به این نتیجه رسیدیم اگر آزادی عمل بیش از حد باشد، شما نمی‌دانید چه کاری را باید انجام دهید. بنابراین ما برروی ساده کردن برخی موارد کار کردیم. شما همیشه روی کاری که قرار است انجام دهید تمرکز می‌کنید ، اما می‌توانید در هر نقطه از آن منحرف شده و آنچه را می خواهید انجام دهید. پس از یک ساعت اول بازی شما برای گشتن در دنیای آن آزاد خواهید بود. اما ممکن است این مورد برای افرادی که نیاز به کمک یا راهنمایی بیشتری دارند نیز یک چالش باشد. بنابراین ما روی آن کار و سعی می‌کنیم از این بخش از توسعه نیز نتیجه بگیریم. کاری که ما اکنون انجام می‌دهیم، بیشتر شبیه به تجربه‌ی کاربر و رفع اشکالات و باگ‌هاست.

در ادامه می‌توانید ویدئوی جدید منتشر شده از گیم‌پلی بازی Biomutant را مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Biomutant در تاریخی نامشخص برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید