اشرف اسماعیل از کارگردانی Assassin’s Creed Valhalla کناره‌گیری کرد

۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵

به طور حتم یکی از مورد انتظار‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ عنوان Assassin’s Creed Valhalla است که ارائه‌ی تجربه‌ای مهیج از وایکینگ‌ها را به طرفداران وعده می‌دهد. بازگشت به ریشه‌ها، سیستم‌ مبارزه‌ی متحول شده و ماموریت‌های متنوع را می‌توان از اهداف صلی Valhalla دانست اما به تازگی اتفاقی رخ داده است که امیدواریم تاثیری بر این اهداف نداشته باشد.

چندی پیش آقای اشرف اسماعیل (Ashraf Ismail)، کارگردان و مغز متفکر بازی Assassin’s Creed Valhalla، در توییتر اعلام کرد از ساخت این پروژه کناره‌گیری می‌کند و دیگر در مراحل ساخت آن دخیل نیست. او در توییتر پست زیر را منتشر کرد:

من از پروژه‌ی مورد علاقه‌ی خود کناره‌گیری می‌کنم تا به بهترین شکل ممکن به مسائل شخصی زندگی خود برسم. زندگی من و اعضای خانواده‌ام نابود شده است. من با تمام وجود از کسانی که در این قضیه آسیب می‌بینند عذر خواهی می‌کنم.  صد‌ها فرد با استعداد و پرشور در تیم وجود دارد که خواهان ارائه‌ی بهترین تجربه به شما هستند که البته نباید با این شرایط و جدایی من از تیم رو به رو شوند. من برای تک تک این افراد بهترین آرزوها را دارم.

مطمئناََ آقای اشرف اسماعیل یکی از تاثیرگذارترین افراد برای سری Assassin’s Creed است. او قبل از این وظیفه‌ی کارگردانی نسخه‌های Origins و Black Flag را بر عهده داشت که هر دو توانستند نظر طرفداران و منتقدین را به خود جلب کنند و ما امیدواریم نبود او در تیم سازنده‌ی Valhalla باعث تعضیف این عنوان نشود.

طبق برنامه‌های قبلی سرانجام در اواسط ماه آینده شاهد گیم‌پلی Assassin Creed Valhalla خواهیم بود.

بازی Assassin Creed Valhalla در تعطیلات ۲۰۲۰ شما را به دل سرزمین‌ها و جنگ‌های واینکینگ‌ها خواهد برد. طبق اطلاعات منتشر شده Assassin Creed Valhalla یک عنوان بین‌نسلی خواهد بود و برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و سرویس گوگل استدیا منتشر خواهد شد. نسخه‌‌ی رایانه‌های شخصی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) و یوپلی (Uplay) خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید