الکترونیک آرتس قصد تمدید لایسنس Star Wars را دارد

۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

اندرو ویلسن (Andrew Wilson)، مدیر عامل الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، در مصاحبه‌ای جدید اعلام کرده است که رابطه‌ی بسیار خوبی با دیزنی (Disney) دارد و احتمالا شاهد تمدید قرارداد لایسنس Star Wars بین این دو خواهیم بود.

اگر بگوییم که الکترونیک آرتس چندان در ساخت بازی‌های خوب با لایسنس Star Wars موفق نبوده است، دروغ نگفته‌ایم. این شرکت در ابتدا با دو Battlefront بسیار ضعیف کار را شروع کرد که البته وضعیت Battlefront 2 در ادامه بهتر شد. همچنین Star Wars Jedi: Fallen Order هم با وجود اینکه قدم رو به جلوی بزرگی بود، اما در نهایت نمی‌توان آن را یک بازی عالی خطاب کرد.

حال جدیدترین بازی از دنیای Star Wars هم معرفی شده است که Star Wars: Squadrons نام دارد. باید گفت که برخلاف جنبه‌ی هنری، الکترونیک آرتس از نظر تجاری موفیت بسیاری را با Star Wars تجربه کرده است و به همین سبب علاقه دارد که لایسنس این فرنچایز را تمدید کند. اندرو ویلسن در مورد موفقیت‌های الکترونیک آرتس با این سری و همچنین رابطه با دیزنی گفته است:

دوباره می‌گویم که رابطه‌ی بسیار خوبی با دیزنی و لوکاس‌آرتس (LucasArts) داریم که به سال ۲۰۱۱ و زمانی که ما Star Wars: The Old Republic را منتشر کردیم برمی‌گردد. ما در انواع مختلفی از بازی‌های Star Wars موفق بوده‌ایم و فکر می‌کنم که Squadrons هم موفقیت دیگری خواهد بود. پس فکر کنم که ادامه‌ی همکاری با دیزنی رخ بدهد. دیزنی خلی به این فرنچایز پایبند است و مدام به تولید محتوای جدید فکر می‌کند.

جالب است بدانید که الکترونیک آرتس اعلام کرده است که Jedi: Fallen Order آغازی بر یک فرنچایز جدید بوده است و اخباری مبنی بر شروع کار برروی یک بازی Star Wars جدید توسط ریسپاون (Respawn) به گوش می‌رسد. Star Wars: Squadrons هم که یک بازی سرویس‌محور نیست و در آن خبری از لوت‌باکس‌ها نخواهد بود. پس شاید در ادامه شاهد عناوین با کیفیت‌تری از سوی الکترونیک آرتس باشیم.

بازی Star Wars: Squadrons در تاریخ ۱۱ مهرماه ۱۳۹۹ (۲ اکتبر ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های‌ پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این عنوان از ویژگی بازی میان‌پلتفرمی (Cross-Play) بهره می‌برد و می‌توانید آن را برروی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به صورت واقعیت مجازی تجربه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید