بازی Earth Defense Force: World Brothers معرفی شد + تصاویر

۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

استودیوی D3 (ناشر)، به همراه استودیو‌های سندلوت و یوک (توسعه‌دهنده) به صورت رسمی از بازی جدید خود رونمایی کردند.

این بازی جدید، Earth Defense Force: World Brothers نام دارد و در سال جاری میلادی برای کنسول‌های ژاپنی و در بازار ژاپن عرضه خواهد شد. همچنین، در توضیحات این بازی در وبسایت رسمی خود چنین درج شده است که:

به‌زودی دنیا و مجموعه‌ی Earth Defense Force شاهد رخ‌دادن نبرد جدیدی خواهد بود. چیزی که شما در این بازی مشاهده خواهید کرد، یک زمین متشکل از بلوک‌های مکعبی شکل خواهد بود. در این جهان همه‌چیز از این بلوک‌ها تشکیل شده است. تمامی این بلوک‌ها به صورت منظم در کنار یکدیگر قرار داشتند تا روزی که یک فاجعه نظم آن‌ها را برهم زد. حالا این سیاره‌ی مکعبی به کمک شما نیاز دارد تا بتواند به حالت پیشین خود بازگردد.

آیا کسی می تواند بر روی زمین زنده بماند که قطعه قطعه شود؟ خوب ، در دنیای نیروی دفاعی زمین ، افراد عادی روزمره قویترین موجودات هستند. قطعات خرد شده زمین هنوز زنده هستند و در انتظار نجات هستند.

بازی Earth Defense Force: World Brothers، در سال جاری میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در بازار ژاپن عرضه خواهد شد. همچنین در ادامه می‌توانید تعدادی از تصاویر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید