شایعه: شهریور ماه از Suicide Squad: Kill the Justice League و Batman: Gotham Knights رونمایی خواهد شد

۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

گزارش‌های جدید، اطلاعات فاش شده در چند ماه اخیر را قوت می‌بخشند و به نظر می‌رسد طرفداران Batman در ماه شهریور خبرهای خوشی را دریافت خواهند کرد.

اخیراََ گزارش‌های زیادی از بازی‌ بعدی راک‌استدی (Rocksteady) و وارنر برادرز مونترال (WB Montreal) منتشر شده است. بر اساس شایعه‌های اخیر راک‌استدی برروی یک عنوان Suicide Squad کار می‌کند در حالی که وارنر برادرز مونترال اقتباسی از کامیک Batman: Court of Owls را در دست توسعه دارد. در روزهای گذشته، وارنر برادرز گیمز (WB Games) دو وبسایت Suicide Squad: Kill the Justice League و Gotham Knights را راه‌اندازی کرده است که باعث تقویت گزارش‌ها نیز می‌شود.

حال بر اساس جزئیات منتشر شده از سوی یوروگیمر (Eurogamer)، دامین‌های ثبت شده دقیقاََ به بازی‌هایی اشاره دارند که طرفداران منتظرشان هستند. گزارش‌ها به ما می‌گویند که در حقیقت راک‌استدی برروی بازی Suicide Squad کار می‌کند که به احتمال زیاد Suicide Squad: Kill the Justice League نام‌گذاری شود و قرار است به بهترین شکل ممکن فضای یک کامیک Suicide Squad را به تصویر بکشد. در این میان Gotham Knights نیز پروژه‌ی جدید وارنر برادرز مونترال خواهد بود که Batman بعدی است.

وارنر برادرز قصد دارد در ماه شهریور (آگِست) و در جریان مراسم DC FanDome از هر دو بازی رونمایی کند که Gotham Knights “نمایشی کوتاه”  و Suicide Squad “نمایش بسیار کوتاهی” دارد چرا که بر اساس گزارش‌ها فاصله‌ی زمانی زیادی تا عرضه‌ی اثر جدید راک‌استدی وجود دارد. همچنین هر دو بازی برای کنسول‌های نسل بعدی اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ در دست ساخت قرار دارند.

چندی پیش وبسایت Geeks Worldwide مدعی شده بود که بازی بعدی Batman به طور اساسی توسط وارنر برادرز مونترال ریبوت شده است و شامل قابلیت‌های جذابی مانند co-op می‌شود. باید دید این استودیو چه رویکردی را در پیش خواهد گرفت.

به یاد داشته باشید که هنوز چیزی به صورت رسمی از سوی تیم‌های سازنده و ناشر تایید نشده است و تمامی این اطلاعات در حد یک شایعه اعتبار دارند.

0
0

بیشتر بخوانیدمطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید