تصاویری از شخصیت Vinsmoke Judge در بازی One Piece: Pirate Warriors 4 منتشر شد

۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) که در گذشته از عرضه‌ی یک شخصیت دیگر به نام Vinsmoke Judge در بازی One Piece: Pirate Warriors 4 خبر داده بود، امروز تصاویری از آن را در دسترس قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد این تصاویر باشید.

تعداد زیادی از بازی‌بازان که با عناوین ژاپنی آشنا هستند، سری One Piece: Pirate Warriors را می‌شناسند. نسخه‌ی چهارم این سری چندی پیش برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شد و خیلی زود محبوبیت بالایی را به دست آورد. استودیوی بندای نامکو نیز پشتیبانی خوبی از این بازی دارد و هر چند وقت یک بار، به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی حاوی کاراکترهای جدید را به آن اضافه می‌کند تا هواداران بتوانند تنوع بالا را حس کنند. پس اگر از دوست داران بازی‌های مبارزه‌ای هستید، One Piece: Pirate Warriors 4 را به هیچ وجه از دست ندهید.

بندای نامکو هفته‌ی قبل اعلام کرد که به‌زودی بسته الحاقی دیگری برای بازی فوق منتشر می‌شود که شخصیت Vinsmoke Judge را به آن می‌افزاید. برای آشنایی بیشتر با زندگی و مهارت‌های این کاراکتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. حال چند تصویر از او در دسترس قرار گرفته است و سازندگان نیز قول انتشار یک تریلر در روزهای آینده را داده‌اند. در صورت دریافت اخبار بیشتر از One Piece: Pirate Warriors 4، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید