شایعه: نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Battlefield Bad Company کنسل شده است

۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱

جف گراب (Jeff Grubb)، خبرنگار وب‌سایت VentureBeat و یکی از منابع داخلی با سابقه، چند سال پیش اعلام کرده بود که الکترونیک آرتس (Electronic Arts) قصد دارد نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Battlefield Bad Company را برای پلتفرم‌های نسل هشتمی منتشر کند. اما به نظر می‌رسد که همه چیز طبق برنامه پیش نرفته و این شخص حالا خبر بدی را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

در طی چند روز گذشته، آقای گراب در حساب توییتر خود به عناوین معرفی شده در رویداد EA Play Live 2020 پرداخته و اطلاعات جالبی را در مورد بازی‌های الکترونیک آرتس منتشر کرده است.

اول از هر چیز، گراب تایید کرد که روند ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Battlefield Bad Company لغو شده است و ظاهراً برنامه‌ای برای عرضه‌ی آن وجود ندارد. این موضوع قطعاً خبر بدی برای طرفداران سری Bad Company محسوب می‌شود. اما از طرف دیگر، این خبرنگار بار دیگر تایید کرد که بازی Battlefield VI در دنیای مدرن جریان دارد؛ چیزی که بازی‌بازان این مجموعه برای مدت زیادی خواستار آن بودند.

البته طبق برخی از شایعات اخیر، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Battlefield 3 هم‌اکنون در حال توسعه است و با تمام محتویات خود در کنار یکی از نسخه‌های دیگر سری عرضه خواهد شد. پس به نظر می‌رسد که طرفداران در نهایت قادر خواهند بود تا به تجربه‌ی یکی از عناوین پیشین مجموعه بپردازند.

جدا از Battlefiled، گراب ادعا دارد که الکترونیک آرتس در حال ساخت یک بازی ورزشی گُلف بوده و نسخه‌ی جدید UFC نیز در راه است. او در نهایت به معرفی بازی Skate 4 واکنش نشان داد و اعلام کرد که ایده‌ی ساخت این عنوان از مدت‌ها پیش مطرح شده بود، اما ظاهراً الکترونیک آرتس مطمئن نبود که آیا واقعاً می‌خواهند این بازی را بسازند یا خیر. اما حالا به نظر می‌رسد که آن‌ها کار خود را از اول آغاز کرده و این دفعه واقعاً می‌خواهند Skate 4 را توسعه دهند.

نظر شما چیست؟ شما دوست دارید شاهد انتشار کدام یک از عناوین قدیمی سری Battlefield باشید؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید