شایعه: عنوان Suicide Squad به زودی معرفی خواهد شد

۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

مدت زیادی است که شایعه‌ها و گزارش‌های زیادی در مورد بازی Suicide Squad منتشر می‌شوند و حال در تازه‌ترین آن‌ها ادعا شده است که این عنوان به زودی معرفی خواهد شد. آن‌طور که یکی از کاربران فضای مجازی بیان می‌کند، در همین هفته‌ی گذشته در تاریخ ۲۷ خرداد ماه ۱۳۹۹ (۱۶ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی) یک دامنه‌ی مرتبط با بازی Suicide Squad با آدرس SuicideSquadGame.com ثبت شده است که می‌توان با اندکی خوش‌بینی، این اتفاق را مقدمه‌ای بر معرفی یک بازی با همین نام دانست.

آخرین شایعه درباره‌ی بازی Suicide Squad همین چند روز پیش از طرف ایمران خان (Imran Khan) ویراستار سابق وب‌سایت گیم اینفورمر (Game Informer) و یکی از فعالان کنونی کیندا فانی (Kinda Funny) منتشر شد که در آن عنوان کرد طبق شنیده‌هایش شرکت بازی‌سازی راک‌استدی (Rocksteady) که سازنده‌ی سری بازی‌های Batman: Arkham به شمار می‌آید، در حال توسعه‌ی بازی جدید Suicide Squad است و به زودی آن را معرفی خواهد کرد.

حتی شایعات دیگری درباره‌ی این پروژه اظهار می‌دارند که استودیوی برادران وارنر مونترال (Warner Bros. Montréal) به عنوان مهره‌ی کلیدی و اصلی توسعه‌ی بازی Suicide Squad در حال فعالیت است و در حال حاضر بیشتر تمرکز و انرژی خود را صرف توسعه‌ی این عنوان می‌کند. البته باید در نظر داشت که ما آخرین بار از وب‌سایت خبری کوتاکو (Kotaku) شنیدیم که توسعه‌ی این بازی متوقف شده است و شاید هرگز توسعه‌ی آن ادامه پیدا نکند. البته این خبر مربوط به بیش از ۳ سال پیش می‌شود و می‌توان خوشبینانه به موضوع نگریست و دریافت که استودیوی راک‌استدی تصمیم به تکمیل این پروژه گرفته است و استودیوی برادران وارنر مونترال هم‌اکنون برروی توسعه‌ی بازی بعدی از سری Batman مشغول به کار خواهد بود.

موضوعی که در حال حاضر بیشتر بازی‌بازان و خبرنگاران به آن اعتقاد دارند این است که احتمالا بازی Suicide Squad یک عنوان چندنفره و آنلاین به شمار آید که برروی مکانیسم‌های Co-op تاکید ویژه‌ای دارد و به نوعی یک بازی سرویس محور سنگین باشد. همچنین احتمالا بازی Suicide Squad نیاز به پشتیبانی و ارائه‌ی به‌روزرسانی‌های متعدد خواهد داشت و رویکردی به مانند دو عنوان Destiny 2 یا Warframe در پیش گیرد.

اخیرا شرکت برادران وارنر در خبری رسمی اعلام کرد که اخبار بازی‌های جدید خود را در رویداد DC Fandome که در تاریخ ۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ (۲۲ آگست ۲۰۲۰ میلادی) برگزار می‌شود با هواداران و بازی‌بازان به اشتراک خواهد گذاشت اما مشخص نیست که آیا این اطلاعات مربوط به عنوان احتمالی Suicide Squad خواهند بود یا نه. در هر صورت باید منتظر ماند و دید که این شرکت چه تصمیمی برای این رویداد خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید