به‌روزرسان جدید Sea Of Thieves ارواح را به بازی اضافه می‌کند

۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

پس از انتشار بازی Sea Of Thieves برروی رایانه‌های شخصی، اکنون به‌روزرسان جدیدی برای این عنوان منتشر شده است؛ به‌روزرسانی که اصلی‌ترین کلید واژه‌ی آن “ارواح” است و دنیای این بازی را میزبان این موجودات سرگردان می‌کند! همراه گیمفا باشید.

انتقادات زیادی پیرامون مدل Live Service در بازی‌های ویدیویی مختلف وجود دارد و استودیوهای زیادی بر سر راه توسعه‌ی چنین عناوینی با شکست مواجه شده‌اند. اما در عین حال، مثال‌های زیادی وجود دارد که چگونه این مدل می‌تواند به خوبی از پس جذب تعداد زیادی بازی‌باز بربیاید و جامعه‌ی کاربری خود را برای مدتی طولانی سرگرم کند. و قطعا یکی از موفق‌ترین این مثال‌ها، یکی از پرطرفدارترین عناوین انحصاری مایکروسافت و ساخته‌ی استودیوی ریر (Rare) یعنی Sea Of Thieves است. عنوانی که در زمان عرضه با چیزی که باید باشد فرسنگ‌ها فاصله داشت، اما به لطف پشتیبانی خوب سازندگان روز به روز پیشرفت کرد. در نهایت این بازی، راه خود را از کنسول اکس‌باکس وان به رایانه‌های شخصی باز کرد. عنوانی که بیش از چهل هزار نفر به‌طور روزانه به تجربه‌ی آن می‌پردازند و پس از گذشت چندین سال از زمان عرضه‌، استقبال از آن رو به افزایش است. روندی که باعث خواهد شد تا استودیوی ریر به پشتیبانی از این بازی ادامه دهد.

به‌روزرسان جدید این بازی هم‌اکنون در دسترس است و Haunted Shores نام دارد. همانطور که انتظار دارید، این به‌روزرسان تماما درباره‌ی ارواح است و پرچم Flamehear و کشتی چالش‌برانگیز ارواح را به بازی اضافه می‌کند. از این پس، بازی‌بازان به‌طور دائمی شاهد برخوردهای تصادفی با کشتی‌های ارواح هستند و این موضوع به بخش جدانشدنی بازی تبدیل خواهد شد. همچنین قادر خواهید بود تا سه نوع توپ جنگی Phantom، Flame Phantom و Wraith را دریافت کنید. شما می‌توانید تریلر جدیدترین به‌روزرسان این بازی را در قسمت پایین مشاهده کنید.

بازی Sea Of Thieves هم‌اکنون برروی رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان در دسترس است.

دریافت ویدیو  با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدیو  با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدیو  با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید