سرویس EA Access پاییز سال ۲۰۲۰ به فروشگاه استیم می‌آید

۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

در جریان رویداد EA Play 2020، خبر افزوده شدن سرویس EA Access به فروشگاه استیم، با درج کلمه‌ی “به‌زودی” در بخش تاریخ مربوط به آن به صورت رسمی تایید شد. حال، اخبار جدیدی پیرامون این موضوع منتشر شده است که تاریخ عرضه‌ی این سرویس برروی بستر فروشگاه استیم را به پاییز سال جاری میلادی موکول می‌کند.

لازم به ذکر است که سرویس EA Access، به مشترکان خود این اجازه را می‌دهد که بازی‌های آینده را برای مدت زمانی مشخص و محدود تجربه کنند. همچنین، با داشتن اشتراک این سرویس می‌توان از تخفیف ۱۰ درصدی در خریداری تمامی محتواهای دیجیتالی EA که شامل بسته‌های الحاقی است نیز بهره‌مند شد. البته، تاکنون هیچ بیانیه‌ای در مورد ارایه‌ی امکانی شبیه به Origin Access Premium در فروشگاه استیم منتشر نشده است؛ این سرویس، امکان تجربه‌ی بازی‌ها را به صورت هفتگی و رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد.

سرویس EA Access، هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در قابل دسترسی است. همچنین، قابلیت Origin Access به صورت انحصاری در اختیار کاربران فروشگاه Origin در دو حالت Basic و Premium در پلتفرم رایانه شخصی قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید