احتمال دارد نسخه‌ی نسل بعدی GTA V شامل یک بسته‌‌ الحاقی داستانی شود

اخبار ، اخبار بازی ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

آیا منظور از “گسترش یافته” در تریلر رونمایی از نسخه‌ی نسل بعدی GTA V اضافه شدن محتوای داستانی به این بازی است؟ عده‌ی زیادی از طرفداران چنین فکر می‌کنند.

در حال حاضر بحث‌های متعددی در رابطه با نسخه‌ی نسل بعدی GTA V وجود دارد. این عنوان در حال حاضر توسط راک‌استار (Rockstar) به صورت “بهبود‌یافته و گسترش‌یافته” برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس در دست ساخت قرار دارد و در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد.  گمانه‌زنی‌های جدید به ما می‌گویند، نسخه‌ی نسل بعدی GTA V شامل محتوای‌اضافه‌ی تک‌نفره‌ای می‌شود که بازی‌بازان را به شهر لیبرتی سیتی (Liberty City) خواهد برد؛ شهری که GTA IV در آن روایت شد و با الهام از نیویورک طراحی شده است.

اگر اخبار مرتبط با راک‌استار و بازی‌هایش را دنبال کرده باشید حتما متوجه شده‌اید که در سال ۲۰۱۷ شرکت خانواده‌ی راک‌استار، تیک‌تو (Take-Two)، تمامی ابزار‌های ماد مرتبط با “OpenIV” را متوقف کرد. هدف اصلی این ابزار انتقال دادن GTA IV به GTA V بود و آن‌ها در نظر داشتند نقشه‌ی کامل GTA IV را به این عنوان اضافه کنند که در نهایت تیک‌تو اجازه‌ نداد.

کاربری با نام MrPhilips به این نکته اشاره می‌کند که در مراسم رونمایی از پلی‌استیشن شاهد تریلری از بازی بودیم اما در گوشه‌ی تصویر کلمه‌ی پلی‌استیشن ۴ آمده بود و به عبارتی تا به این لحظه کیفیت نسل بعدی GTA V را مشاهده نکرده‌ایم. شروع مراسمی با تمرکز بر کنسول نسل بعدی پلی‌استیشن ۵ با تریلری از نسل حاضر عجیب و غیر منتظره بود و راک‌استار گیمز تا به این لحظه در مورد چنین موضوعی صحبت نکرده است.

جالب است بدانید مدتی پیش تصویری از محتوای‌اضافه‌ی داستانی لیبرتی سیتی برای GTA V فاش شده بود و با توجه به صحبت‌های انجام شده این بسته‌ی‌الحاقی برای مدت زیادی در دست ساخت قرار داشت اما در نهایت این پروژه به دلیل تمرکز بیشتر برروی GTA Online متوقف شد. ظاهراََ راک‌استار قصد دارد از منابع قبلی و پروژه‌ی نیمه‌کاره‌ی لیبرتی سیتی استفاده و آن را تکمیل کند تا در نسل آینده یک داستان جدید به مخاطبین ارائه دهد.

این اطلاعات اعتبار زیادی ندارند و هیچ چیز به طور رسمی توسط تیک‌تو یا راک‌استار اعلام نشده است اما شاید منظور آن‎ها از “گسترش‌یافته”، اضافه کردن محتوای‌ داستاتی جدید باشد. به طور حتم تا زمان لانچ کنسول‌های نسل بعدی اطلاعات بیشتری در این باره دریافت خواهیم کرد.

12345678910(70 رای, میانگین آرا 7٫03 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید