شایعه: عناوین Mortal Kombat XI و Injustice 2 برای کنسول‌های نسل بعد منتشر خواهند شد

۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۵

این‌گونه که به‌نظر می‌رسد استودیوی ندررلم (NetherRealm) به‌دنبال یک مهندس نرم افزار برای توسعه‌ی فناوری پیشرفته‌ی گرافیکی برای کنسول‌های نسل بعدی است.

استودیوی ندررلم مدتی است که تمرکز خوبی بر روی ساخت عناوین مبارزه‌ای مانند Injustice 2 و اخیرا Mortal Kombat 11 داشته است. آن‎‌ها لیست جدید مشاغل موردنیاز خود را برای آثار تازه اعلام کرده‌اند که به دنبال یک مهندس نرم افزار برای کار بر روی گرافیک فناوری‌های پیشرفته‌ی گرافیکی مخصوص کنسول‌های نسل آینده هستند. این احتمال وجود دارد که Mortal Kombat 11 و Injustice 2 در سال آینده برای کنسول‌های نسل بعدی منتشر شوند. هم‌چنین این موضوع به‌ویژه زمانی بیشتر حس می‌شود که شرکت برادران وارنر (Warner Bros. Interactive Entertainment) در مورد برنامه ریزی برای محتواهایی تازه در طی سالیان آینده صحبت کرده‌اند. با این‌حال عجیب است اگر ندررلم از قبل برنامه‌ریزی‌ای برای دنباله‌های این عناوین بر  روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل بعدی را آغاز نکرده باشد.

در رویداد DC Fandome  امسال قرار است شرکت بردران وارنر و دی‌سی (DC) بازی جدیدی را معرف کنند، که همان‌طور که قبلا در سایت خواندید می‌تواند عنوان Suicide Squad باشد. در مورد جزئیات کامل آن می‌توانید در اینجا بخوانید. شاید در این رویداد شاهد خبر جدیدی از از نسخه‌های مخصوص کنسول‌های نسل آینده‌ی دو عنوان Mortal Kombat 11 و Injustice 2 باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید