تریلری جدید از Raid بعدی بازی The Division 2 منتشر شد

۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

به‌روزرسان ۱۰ بازی The Division 2 مدتی پیش منتشر شد. علاوه بر اعمال تغییرات مختلف، این به‌روزرسان بازی را برای عرضه‌ی محتوای جدید از جمله Raid بعدی این عنوان یعنی Operation Iron Horse آماده کرده است. استودیوی سازنده امروز تریلری جدید از این Raid که اواخر ماه جاری میلادی منتشر می‌شود را با هواداران به اشتراک گذاشته است.

این Raid که در منطقه‌ی واشنگتن (Washington) جریان دارد، تیمی متشکل از ۸ بازی‌باز را برای متوقف کردن گروه True Sons به یک کارخانه ارسال می‌کند. علاوه بر خود کارخانه که بسیار خطرناک به نظر می‌رسد، شما باید با یک قطار مسلح شده نیز رو‌به‌رو شوید. با توجه به تریلر منتشر شده، به نظر می‌رسد بازی‌بازان باید خود را برای «دشوارترین چالشی» که تا به حال در بازی The Division 2 با آن روبه‌رو شده‌اند، آماده کنند.

یکی از پاداش‌های این Raid اسلحه‌ای‌ به نام The Raveous خواهد بود. علاوه بر این، دو مجموعه آیتم جدید به نام‌های Future Initiative و Foundry Bulwark نیز برای Healer و Tank به بازی اضافه خواهد شد. به‌روزرسان مربوط به Operation Iron Horse در تاریخ ۱۰ تیر ماه سال جاری (۳۰ ژوئن سال ۲۰۲۰ میلادی) منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این Raid را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی The Division 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی The Division 2 و آخرین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی این عنوان یعنی  Warlords of New York را از طریق لینک‌های قرار داده شده مطالعه کنید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید