تریلر جدید بازی Horizon Forbidden West عرضه‌ی بازی در سال ۲۰۲۱ را تایید می‌کند

۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۶

به تازگی ویدئوی جدیدی از بازی Horizon Forbidden West منتشر شده که در این ویدئو، سازندگان به طور مختصر در ارتباط با نسخه‌ی جدید این فرنچایز اطلاعاتی را ارائه می‌دهند.

آقای Mathijs de Jonge، کارگزدان بازی Horizon Forbidden West، در این ویدئو تایید می‌کند که بازی در سال ۲۰۲۱ برای کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه می‌شود. البته وی بر این نکته نیز تاکید دارد که به لطف درایو SSD کنسول پلی‌استیشن ۵، دیگر خبری از صفحات بارگذاری در بازی Horizon Forbidden West نخواهد بود. وی همچنین اشاره دارد که وسعت نقشه‌ی این بازی بسیار بزرگ‌تر و بیشتر از نسخه‌ی اول خواهد بود که البته در نسخه‌ی جدید، Aloy قادر است تا در زیر آب نیز به کاوش بپردازد. بر همین اساس قابلیت Fast Travel بسیار در بازی Horizon Forbidden West اهمیت پیدا می‌کند و جالب است بدانید که بر اساس گفته‌های کارگردان بازی، Fast Travel در بازی Horizon Forbidden West بسیار سریع انجام خواهد شد؛ به نوعی در یک چشم به هم زدن.

همچنین آقای Mathijs de Jonge در ارتباط با ربات‌های بازی که دشمنان اصلی آن به حساب می‌آیند افزود که ربات‌های جدید بسیار به بازی اضافه شده‌اند که Aloy می‌تواند آن‌ها را کشف کند. ماشین‌هایی که در آسمان نگهبانی و گشت زنی انجام می‌دهند Sunwings نام دارند، ربات‌هایی که به شکل لاک‌پشت هستند و در باتلاق‌ها زندگی‌ می‌کنند Shellsnapper نامیده می‌شوند و در نهایت ربات‌هایی که به شکل ماموت هستند نیز با نام Tremortusk شناخته می‌شوند. این ربات‌ها به سلاح‌های بسیاری مجهز هستند و البته یک زره‌ی سنیگن و قدرتمند نیز به تن دارند اما هنگامی که این ماشین‌های ماموت مانند توسط قبیله‌های بازی تسخیر شوند، یک تهدید بسیار بزرگ به شمار می‌آیند.

در هر صورت شما می‌توانید تریلر جدید بازی Horizon Forbidden West را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • فرشاد گفت:

    یکی از نکات خفنش که منتظرشم میخوام ببینم اون ربات های پرنده رو هم میشه کنترل کرد یا نه فکر کن ربات رو کنترلش کنی بعد تو محیط پهناور بازی باهاش پرواز کنی من که عمرا از فست تراول استفاده کنم اگه پرواز داشته باشی اتفاقا یه چیز خوب دیگه پروازش حمله های برق آسا و خفنش به دشمنان میشه بدجور هایپم واسش

    0
    0