به مناسبت پنجمین سالگرد بازی Rocket League یک به‌روزرسان بزرگ عرضه خواهد شد

۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

شاید بتوان ماه بعدی را یکی از مهم‌ترین و بزرگترین دوران برای طرفداران بازی‌های ورزشی دانست. یکی از علل این ادعا را می‌توان ۵ ساله شدن یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین عناوین ورزشی ویدئویی دانست که هر ساله با رویداد‌ها و چالش‌های متنوع و منحصر به فرد خود میزبان میلیون‌ها بازی‌باز است. بله به زودی شاهد جشن ۵ سالگی عنوان Rocket League خواهیم بود و به همین مناسبت استودیوی سایونیکس (Psyonix) قصد دارد تا با انتشار یک به‌روزرسان بزرگ و فوق‌العاده، محتویات جدید و لذت‌ بخشی را به این بازی بزرگ و ورزشی بیفزاید. حال سوالی که ذهن طرفداران این عنوان را به خود مشغول ساخته این است که این استودیو پس از ۵ سال از عرضه‌ی بازی Rocket League چه محتویات جدید را برای آن تدارک خواهد دید؟

بازی Rocket League یک عنوان فوتبالی به شمار می‌آید که تیم‌ها از یک سری اتومبیل خاص و منحصر به فرد تشکیل شده‌اند. این بازی در سال ۲۰۱۵ میلادی توسط استودیوی سایونیکس برای پلتفرم‌های گوناگون منتشر شد و خیلی سریع کاربران و بازی‌بازان زیادی را به خود جذب کرد. این عنوان به خاطر ایده‌های جدید و تجربه‌ی سرگرم کننده‌ای که داشت، موفق شد تا امتیازات و نقدهای بسیار خوبی را از سوی منتقدین دریافت کرده و سپس جوایز نسبتا زیادی را کسب نماید. استودیوی سایونیکس همواره در حال عرضه‌ی بسته‌های الحاقی گوناگون برای عنوان Rocket League است تا بتواند همچنان آیتم‌های جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهد. این بازی طی یکسال گذشته تغییرات زیادی را به خود دیده و همه‌ی این عوامل و تغییرات، قصد در جلب توجه بیشتر بازی‌بازان و کاربران داشتند.

طبق اخبار منتشر شده توسط استودیوی سیونیکس در وب‌سایت خبری مربوط به عنوان Rocket League، اعلام شد که این به‌روزرسان بزرگ در ماه تابستان سال جاری میلادی عرضه خواهد شد. پیش از این اعلام شده بود که در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۰ میلادی بازی Rocket League میزبان رویداد‌های جدید و متنوع و محتویات بسیار زیاد و منحصر به فردی خواهد بود و حال با انتشار این خبر برخی گمان می‌کنند که این به‌روزرسان مربوط به سالگرد ۵ سالگی بازی، در واقع همان نسخه‌ای است که پیشتر از آن سخن گفته شده بود و تنها قرار است مدتی زودتر به دست بازی‌بازان برسد. علاوه بر موارد ذکر شده، استودیوی سایونیکس اعلام نمود که فعالیت‌ها و رویدادهای زمانی فراوانی را نیز به بازی می‌افزاید و بازی‌بازان زمان محدودی خواهند داشت تا به تجربه و کامل کردن آن‌ها بپردازند. روابط عمومی استودیوی سایونیکس در یک اعلامیه اظهار داشت:

ما بسیار هیجان‌زده هستیم که اعلام کنیم به مناسبت ۵ سالگی بازی Rocket League جوایز و پاداش‌های بسیاری را در رویداد‌های زمانی و چالش‌های هفتگی بازی قرار داده‌ایم تا با طرفداران همیشگی این سری تولد مجدد آن را جشن بگیریم. بسیاری از موارد و آیتم‌های درون فروشگاه بازی به صورت رایگان و یا با تخفیفات بزرگی در دسترس قرار خواهند گرفت و برخی پاداش‌ها تا روز سالگرد دو برابر می‌شوند. حالت‌ها و بخش‌های زیاد و متنوعی برای افزوده شدن به بازی Rocket League طی هفته‌های آینده معرفی خواهند شد و اطلاعات در مورد آن‌ها در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

جهت آمادگی هر چه بیشتر و بهتر برای این به‌روزرسانی مهم و بزرگ، برخی از محتویات و بخش‌های بازی Rocket League به صورت موقت حذف یا غیر‌فعال خواهند شد. همچنین لازم به ذکر است که سری جدید از آیتم‌ها هفته‌ی آینده در فروشگاه بازی رونمایی می‌شوند. بسیاری از هوادارن و بازی‌بازان عنوان Rocket League را یک بازی مفرح و انقلابی می‌دانند که به این زودی‌ها قدیمی نخواهد شد و با پشتیبانی خوب استودیوی سایونیکس از آن همواره مفرح و جذاب خواهد ماند.

بازی Rocket League هم اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید با خرید این عنوان بر روی پلتفرم‌های خود، به تجربه‌ای منحصر به فرد از مسابقات اتومبیلی به صورت تک نفره و یا همراه با دوستان خود دست پیدا کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید