فروش بازی Kingdom Come: Deliverance از مرز ۳ میلیون نسخه عبور کرد

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

شرکت دیپ سیلور (Deep Silver) و استودیوی وارهورس (Warhorse Studios) آمار جدیدی از فروش بازی Kingdom Come: Deliverance را اعلام کردند. بر این اساس، فروش بازی مذکور تاکنون از مرز ۳ میلیون نسخه عبور کرده است.

بازی Kingdom Come: Deliverance عنوانی در سبک اکشن نقش‌آفرینی است که در سال ۲۰۱۸ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و میانگین نمرات ۷۶ را از سوی منتقدین دریافت نمود. از زمان عرضه تاکنون، این بسته‌های الحاقی مختلفی را دریافت کرده است. طبق اطلاعات منتشر شده، آمار فروش این بازی از مرز ۳ میلیون نسخه گذشته و نکته‌ی جالب دیگر به فروش ۱٫۵ میلیون نسخه‌ای بسته‌های الحاقی این بازی اختصاص دارد.

براساس تایید شرکت دیپ سیلور، بازی Kingdom Come: Deliverance از تاریخ ۱۸ الی ۲۲ ژوئن (۲۹ خرداد الی ۲ تیر) به صورت رایگان در استیم قابل بازی خواهد بود. علاوه بر این موارد، استودیوی وارهورس از لوگوی جدید خود نیز رونمایی کرد. این استودیو در حال حاضر برروی یک پروژه‌ی معرفی نشده کار می‌کند و در تلاش است تا با جذب نیرو، تعداد اعضای آن‌ها برای این پروژه تا سال آینده به ۱۸۰ نفر برسد.

بازی Kingdom Come: Deliverance هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های اکس‌باکس‌ وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از طریق این لینک مطالعه نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید