عرضه‌ی بازی Deemo Reborn برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی تایید شد

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

بازی DEEMO Reborn یک عنوان کلاسیک از سری DEEMO به شمار می‌آید که استودیوی رایارک اینترنشنال لیمیتد (Rayark International Limited) وظیفه‌ی توسعه و عرضه‌ی آن به بازار را بر عهده دارد. داستان این بازی در یک دنیای مسموم و تاریک روایت می‌شود که صداگذاری منحصر به فرد و موسیقی‌های نواخته شده با پیانو مهم‌ترین بخش و هسته‌‌ی اصلی بازی به حساب می‌آیند.

داستان بازی Deemo Reborn در مورد دختری روایت می‌شود که از آسمان سقوط کرده است و حالا گذشته‌ی خود را به یاد نمی‌آورد. از طرفی شخصیت دیگر بازی که کمی مرموز خواهد بود، دیمو نام دارد و تمام طول زندگی خود را به تنهایی صرف نواختن پیانو کرده است. داستان از لحظه‌ی برخورد و بهم رسیدن این دو شخصیت آغاز می‌شود و پیچیدگی‌های ناب و خاصی پیدا می‌کند. با هر حرکت دست و انگشتان دیمو، یک موسیقی برروی پیانوی منحصر به فرد وی آغاز می‌شود و از این طریق یک ماجراجویی و سفری عجیب و خیالی آغاز خواهد شد.

شما باید کنترل این دختر کوچک و ناشناس را به عهده بگیرید و به وی کمک نمایید تا گذشته‌ی خود را به یاد آورد و به خانه‌ی خود بازگردد. معماها و اسرار زیادی در محیط بازی پراکنده شده‌اند و که با پیدا کردن هرکدام می‌توانید بخشی از راز‌های بازی را کشف کنید و از علت سقوط خود به این مکان سر در آورید. محیط بازی از یک قلعه‌ی بزرگ و مخروبه تشکیل شده است که در آن درختی کهن و جادویی وجود دارد. این درخت هنگامی که صدا و ملودی خاصی در هوا طنین‌انداز شود شروع به رشد می‌کند و با رشد خود اتفاقات خاص و منحصر به فردی را رقم خواهد زد. شما باید ارتباط بین این درخت کهن، شخصیت مرموز دیمو و پیانوی اسرارآمیزش و سقوط خود به این دنیای عجیب را کشف کنید تا در نهایت دوباره بتوانید خانه‌ی خود را به یاد آورده و به آنجا بازگردید.

در بخش‌هایی از بازی‌ قادر خواهید بود نت‌های خاصی را از دیمو بخواهید تا با نواختن آن‌ها باعث رشد درخت شده و معماها و مکان‌های جدیدی در محیط بازی نمایان شوند. شما باید تمامی این مکان‌ها را پیدا کرده و حقیقت را کشف کنید. بیش از ۶۰ آهنگ و ملودی مختلف در بازی قابل دستیابی و نواختن هستند تا شما بتوانید از طریق آن‌ها به رشد بیشتر درخت کمک نمایید. چالش‌های جدیدی کشف نموده و قدم به قدم به خانه‌ی خود نزدیک شوید.

حال به تازگی طبق اعلام رسمی استودیوی رایارک اینترنشنال لیمیتد، عنوان DEEMO Reborn به زودی برروی فروشگاه استیم (Steam) عرضه خواهد شد تا در دسترس بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گیرد. پیش از این عنوان DEEMO Reborn در ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شده بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید