دو تریلر جدید از بازی El Hijo: A Wild West Tale منتشر شد

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

به تازگی شرکت هندی‌گیمز (HandyGames) ناشر بازی مخفی‌کاری و غربی El Hijo: A Wild West Tale و استودیوی هونیگ (Honig) که وظیفه‌ی توسعه‌ی این عنوان را بر عهده دارد، در خبری رسمی به انتشار تریلر و اطلاعاتی از جدیدترین محصول خود پرداختند. طبق اطلاعات منتشر شده، این عنوان خاص و منحصر به فرد قرار است در تاریخ نامشخصی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد.

همانطور که گفته شد بازی El Hijo: A Wild West Tale یک هنوان مهیج در سبک مخفی‌کاری در جهانی غربی خواهد بود که در آن شما در نقش یک پسر بچه‌ی شش ساله قرار می‌گیرید و در تلاش هستید تا با عبور از سد دشمنان و موانع مختلف، در نهایت مادر خود را پیدا کنید.

به عنوان یک پسر شش ساله، El Hijo باید همواره هوشیار باشد و از خطرات دنیایی که در آن به سر می‌برد به سلامت عبور کند. او باید به مشکلات و چالش‌های بسیاری غلبه نماید تا در نهایت مهارت‌های مختلف مخفی‌کاری و اعتماد به نفس لازم برای ماجراجویی را کسب کند. هرچه او بیشتر در بازی پیشرفت نموده و مهارت‌های گوناگونی کسب کند، راحت‌تر و سریع‌تر می‌تواند از دست دشمنان مخفی مانده و به راه خود ادامه دهد. محیط‌های بازی El Hijo: A Wild West Tale به زیبایی تمام طراحی شده و به خوبی غرب وحشی و بیابانی را به تصویر می‌کشند. شما در مسیر خود برای پیدا کردن مادرتان از بیابان‌های خشک و سوزان، مخروبه‌ها و کلیساهای ویران شده و شهر‌های مرزی که پر از قاتل و متهمان بزرگ هستند، گذر کنید.

داستان بازی El Hijo – A Wild West Tale از جایی آغاز می‌شود که این پسر به همراه پدر و مادرش در مزرعه‌ی خود مشغول زندگی هستند. روزی گروهی از راهزنان به این مزرعه حمله کرده و تمام دارایی و محصولات آن‌ها را به یغما می‌برند و وضع زندگی این خانواده وخیم می‌شود. مادر El Hijo تصمیم می‌گیرد برای نجات پسرش از گرسنگی او را به یک صومعه‌سرا ببرد تا در آن‌جا زندگی کرده و از مرگ و قحطی در امان باشد. اما پس از مدتی که مادر El Hijo را ترک می‌کند، این پسر تصمیم میگیرد از صومعه فرار کرده و به دنبال خانواده‌ی خود بگردد. طبق اطلاعات منتشر شده داستان بازی El Hijo – A Wild West Tale بسیار تاثیرگذار و عمیق روایت خواهد شد و سبک گیم‌پلی آن مخفی‌کاری بدون خشونت خواهد بود. خشونت بازی جای خود را به بازیگوشی و شیطنت‌های این پسر خردسال داده است. هسته‌ی اصلی گیم‌پلی بازی در اصل مربوط به مخفی شدن در سایه‌ها و تاریکی‌ها خواهد بود و El Hijo در اغلب مواقع باید در جایی پنهان شود تا دشمنان وی را نبینند. روند گیم‌پلی بازی و مکانیسم‌های آن بدون اضافه شدن مکانیک جدید و تازه به مرور زمان گسترش می‌یابد؛ به این صورت که مکانیسم‌های درون بازی به آرامی معرفی می‌شوند و کم‌کم با هم ترکیب شده تا یک حالت چالشی جدید و منحصر به فردی را برای بازی‌بازان ایجاد نمایند. این مکانیسم‌های پیچیده و جالب محصول طراحی منحصر به فرد محیط‌های بازی به شمار می‌آید که El Hijo باید خطرهای آن‌ها را به جان خریده و از این مکان‌های نامناسب عبور نماید تا در نهایت موفق شود مجددا مادر خود را ملاقات کند.

شما می‌توانید در محیط‌های منحصر به فرد و چندلایه‌ی بازی El Hijo – A Wild West Tale به کاوش پرداخته و اسرار آن را کشف کنید. گاهی ممکن است یک سلاح جدید به دست آورید و گاهی هم به یک پازل و معمای چالش برانگیز بر می‌خورید که در صورت حل کردن و گذشتن از آن به پاداش‌های خوبی می‌رسید. سلاح‌های شما درون بازی اغلب اسباب بازی‌های دست‌سازی به مانند فلاخن و دارت خواهند بود که برای حل کردن پازل‌ها و پرت کردن حواس دشمنان از آن‌ها استفاده می‌کنید.

در پایان شما می‌توانید دو تریلر از بازی El Hijo: A Wild West Tale را که توسط استودیوی هونیگ منتشر شده‌اند را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید