اسکوئر انیکس نام تجاری جدیدی را برای بازی The World Ends With You ثبت کرد

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

اسکوئر انیکس (Square Enix) آی‌پی‌های قدیمی زیادی دارد که مدتی زیاد است که در حال خاک خوردن هستند. یکی از این عناوین، بازی The World Ends With You است که در ۲۰۰۷ برای کنسول دستی نینتندو دی‌اس منتشر شد. اگرچه The World Ends With You از نظر تجاری به موفقیت بسیار زیادی نرسید، اما به لطف سیستم مبارزه‌ی منحصر به فرد، کارگردانی هنری جذاب و داستانی عجیب، این بازی طرفداران زیادی پیدا کرد؛ افرادی که همچنان به بازگشت این آی‌پی امیدوار هستند. حال به نظر می‌رسد که ظاهراً اسکوئر انیکس برنامه‌هایی برای The World Ends With You دارد.

طبق گزارش جدید وب‌سایت Gematsu، شرکت اسکوئر انیکس اخیراً یک نام تجاری جدید با عنوان «Subarashiki Kono Sekai» را در ژاپن ثبت کرده است. این نام در واقع معادل ژاپنی The World Ends With You است. اما جالب است بدانید که این یک نام تجاری جدید است. برای شفاف سازی بیشتر، اگر نام نسخه‌ی ژاپنی بازی را به انگلیسی تبدیل کنید، با عبارت It’s a Wonderful Life مواجه می‌شوید و بازی با معادل همین نام در کشور ژاپن شناخته می‌شود. حال ثبت این نام تجاری جدید ممکن است به ترکیب نام‌ نسخه‌های غربی و ژاپنی بازی توسط اسکوئر انیکس اشاره کند.

پس از عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی The World Ends With You و استقبال طرفداران، اسکوئر انیکس تلاش کرد تا با عرضه‌ی دوباره‌ی بازی برروی تلفن‌های هوشمند و کنسول نینتندو سوییچ، بازی‌بازان بیشتری را با این عنوان آشنا کند. علاوه‌ بر این، شخصیت‌های The World Ends With You در یکی از عناوین محبوب این ناشر ژاپنی نیز حضور کوتاهی داشته‌اند.

سال گذشته، شایعاتی در مورد انتشار نسخه‌ی دوم The World Ends With You منتشر شدند که به عرضه‌ی آن در آینده اشاره می‌کردند. همچنین اخیراً نیز با معرفی رویداد Anime Expo Lite 2020، شاهد تصویر هنری جدیدی از بازی بودیم که به شایعات سال گذشته جان دوباره‌ای بخشید. البته ممکن است که این رویداد مکانی برای رونمایی از یک انیمه‌ باشد. در نهایت باید یادآوری کنیم که اغلب نام‌های تجاری در نهایت به چیز خیلی مهمی ختم نمی‌شوند. پس این موضوع را نیز در نظر داشته باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید