اطلاعات زیادی از بازی علمی-تخیلی Per Aspera منتشر شد

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

به تازگی شرکت راو فیوری (Raw Fury) ناشر بازی علمی-تخیلی Per Aspera و استودیوی تیون اینداستریز (Tlon Industries) اطلاعات جدیدی از این بازی شبیه‌ساز ساخت و ساز سیاره‌ای منتشر کرده‌اند. همچنین این استودیو اعلام نمود که عنوان Per Aspera زمستان سال جاری میلادی برروی فروشگاه استیم (Steam) عرضه خواهد شد تا در دسترس بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد.

طبق اطلاعات منتشر شده از استودیوی تیون اینداستریز، عنوان Per Aspera یک تجربه‌ی شبیه‌سازی سیاره‌ای به شمار می‌آید که ترکیبی از داستان‌های علمی-تخیلی و ساخت و ساز خواهد بود. شما مامور شده‌اید که به مریخ حمله‌ور شده و آن را برای انسان‌ها تبدیل به یک مکان امن و راحت جهت زندگی کنید. در واقع شما باید یک مجموعه‌ی بزرگ از تاسیسات ساخت و ساز هوشمند که توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند را مدیریت کنید و آن‌ را گسترش دهید. البته باید بدانید که در حین انجام این ماموریت دچار چالش زیادی خواهید شد و باید موانع زیادی را از سر راه خود بردارید. شما باید مناطق مختلف مریخ را با استفاده از داده‌ها و نقشه‌های تهیه شده توسط ناسا بررسی کنید، منابع مورد نیاز خود را از روی سیاره‌ی زمین جمع‌آوری نمایید و از دانش مهندسی و مدیریتی خود استفاده کنید تا یک عملیات جابجایی بین سیاره‌ای موفق را راه اندازی نموده و به بزرگترین مهندس هوافضا تبدیل شوید. شما باید مدام به ساخت و ساز خود رونق ببخشید و با کاوش‌های علمی خود مکان‌های جدید و منحصر به فردی را برای انجام پروژه‌های بزرگ خود بیابید.

در ابتدای ماموریت خود تنها هستید؛ به همین علت گروه بزرگی از مهندسان و دانشمندان فضایی در مرکز Houston به شما کمک کرده و به راهنمایی شما می‌پردازند. روابط خود را با این افراد بر اساس گزینه‌های اختیاری پیش رویتان شکل دهید و یا راه‌های جدیدی را در برقراری ارتباط و معملات مختلف امتحان کنید تا در نهایت از مزایا و ماموریت‌های جدید بهره ببرید.

شما در هنگام اجرای مطالعات و تئوری‌های علمی که توسط آژانس‌های تحقیقاتی و مهندسین فضایی واقعی ارائه شده‌اند، با شرایط و چالش‌های واقعی روبرو خواهید شد و باید فرآیند‌های مختلفی را با تاکتیک و استراتژی خاص خود مدیریت و کنترل نمایید. شما باید استراتژی‌های مختلف استعماری جدیدی را امتحان کنید و این استراتژی‌ها را در کل نقشه‌ی بازی گسترش دهید و تجربه تبدیل بشریت به یک گونه‌ی چند سیاره‌ای را تجربه نمایید.

همانطور که پیش‌تر گفته شد، شما در عنوان علمی-تخیلی و شبیه‌ساز ساخت و ساز سیاره‌ای Per Aspera قادر هستید تا کنترل یک هوش مصنوعی بزرگ و پیشرفته به نام AMI را به دست گیرید که در اصل طبق یک دستورالعمل اصلی و ساده پایه‌ریزی شده است؛ تبدیل مریخ به یک بهشت پیشرفته و مفرح و به استعمار درآوردن آن توسط انسان‌ها. با این حال پس از گذشت اندکی از ماموریت خود متوجه می‌شوید که شما تنها کسی نیستید که به این ماموریت فرستاده شده است و ناچارا وارد یک رقابت بزرگ و چالشی شده‌اید. در طول ساخت و ساز‌های بی‌امان خود گاهی با یک ماموریت عجیب روبرو خواهید شد که ممکن است راز و اسرار جالبی از این سیاره‌ را به شما نشان دهد. البته در کاوش‌های خود با ساخت و ساز‌های نیمه‌کاره و رها شده هم روبرو می‌شوید که باید به تحقیق و کاوش در مورد آن‌ها پرداخته و راز ناتمامی آن‌ها را کشف نمایید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید