بازی اکشن Source of Madness با انتشار تریلری معرفی شد

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

به تازگی شرکت تاندرفول پابلیشینگ (Thunderful Publishing) که عرضه‌ی بازی Source of Madness و استودیوی کری کسل (Carry Castle) که توسعه‌ی آن را بر عهده دارند، در خبری رسمی اعلام نمودند که این بازی اکشن و تاریک در سال ۲۰۲۱ برروی کنسول نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین اعلام شد که به زودی یک تست آلفا از بازی در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرند و افراد می‌توانند به تجربه‌ی آن و ارائه‌ی بازخورد‌های خود بپردازند.

داستان بازی Source of Madness در یک جهان منحصر به فرد و تاریک روایت می‌شود که در آن انواع جادوگران شیطانی و هیولاهای تاریک در حال حکمرانی هستند و همچنان به زاد و ولد و افزایش قدرت خود ادامه می‌دهند. در واقع جهان بازی توسط موجوداتی کیهانی هدایت و کنترل می‌شود و این اهریمنان کارگزاران آن‌ها به حساب می‌آیند. حال در این شرایط سخت و نفسگیر بشر سعی دارد خود را از انقراض نجات دهد و منتظر طلوع آفتاب امید و آزادی مانده است. شما در نقش قهرمان بازی Source of Madness یعنی یک کارآموز تازه مهارت یافته در برج دانش شهر Loam کار خود را آغاز خواهید کرد. این شهر در واقع آخرین پناهگاه و مکان امن برای نژاد انسان به شمار می‌آید و آن‌ها با تمام توان از آن مراقبت می‌کنند. هیولاهایی که تمامی دنیا را آلوده کرده‌اند مدام به این سرپناه حمله می‌کنند اما مقاومت انسان‌ها هنوز نشکسته و امیدوار به آزادی و حق زندگی هستند.

ماجراجویی و سفر بزرگ شما به محیط‌های بزرگی و متنوعی به مانند اعماق زمین، جنگل‌های سرسبز و انبوه، ارگ بزرگ و مقدس R’Lyeh و حتی کره‌ی ماه خواهد بود. در طول این گشت و گذار پرهیجان و اکشن خود باید به دنبال آثاری از حیات و زندگی باشید تا در نهایت موفق شوید انسان‌ها را به آن‌جا هدایت کرده و تمدن جدیدی را بنا نمایید که بشر در آرامش و صلح و به دور از هیولاها به سر برند.

جهان‌ها و محیط‌های بازی به صورت ناپایدار از نظر زمان و مکان قرار دارند و مدام جهش پیدا کرده و تغییر خواهند کرد. از همین رو به صورت مرتب هرروز چیز‌های جدیدی در خود جای خواهند داد و موجودات اهریمنی و مرگبار گوناگونی را به دنیا اضافه خواهند کرد. شما تنها کسی هستید که توسط برج دانش مراقبت می‌شوید و این تغییرات و دگردیسی‌ها بر رفتار و جسم شما اثری ندارند. شما باید خود را به سرعت به دو برج دوقلوی جنون (Tower of Madness) برسانید و منبع این انرژی جهش‌زا که جهان بازی را از بعد زمان و مکان و نظم خارج کرده است، نابود سازید و جلوی تولید هیولاهای بیشتر را بگیرید.

در پایان شما می‌توانید تریلر بازی Source of Madness که توسط استودیوی کری کسل منتشر شده است را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید