اطلاعات جدیدی از شخصیت‌های Mary Skelter Finale منتشر شد

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

استودیوی کامپایل هارت (Compile Heart) امروز وب‌سایت رسمی بازی نقش‌آفرینی خود یعنی Mary Skelter Finale را به‌روز کرده و اطلاعاتی جدید از شخصیت‌های این بازی را در اختیار کاربران قرار داده است.

هم‌زمان با به‌روز شدن وب‌سایت رسمی بازی Mary Skelter Finale، تصاویر و اطلاعاتی جدید از سه شخصیت کاگویا (Kaguya)، جاواباوک (Javabaok) و اسنو وایت (Snow White) برروی این سایت قرار گرفته است. شما می‌توانید توضیحات جدید تیم سازنده درباره‌ی این سه شخصیت را در ادامه مشاهده کنید.

اسنو وایت:

شخصیتی مهربان و صادق که دومین فرزند از یک خانواده‌ی سه فرزندی است. از زمان فرار از زندان زیرزمینی، این دختر جوان دانش زیادی را کسب کرده ولی همچنان بسیار خام و بی‌تجربه است.

این دختر جوان در کنار کاگویا و ژیو (Zyu) تلاش دارد خواهران گمشده‌ی خود را پیدا کند.

کاگویا:

دختری بسیار آرام که همیشه یک کیمونو (Kimono) بر تن دارد. او همانند گذشته بسیار خجالتی بوده و از فعالیت‌های فیزیکی متنفر است. با این حال، از زمانی که به کمک دوستان خود از زندان زیرزمینی فرار کرده، او کمی مهربان‌تر از گذشته شده است و به صحبت‌های دیگران و مشکلاتشان گوش می‌دهد.

کاگویا همیشه به وسیله‌ی Bamboo1، یک وسیله‌ی نقلیه‌ی عجیب که توسط توانایی Blood Ability او پرواز می‌کند، جا به جا می‌شود.

جاواباوک:

پیرمردی که از مکانی نامعلوم سر درآورده است.

بازی Mary Skelter Finale در تاریخ ۱۷ مهر ماه سال جاری (۸ اکتبر سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در کشور ژاپن قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید