اولین تریلر از بازی Saints Row 4 منتشر شد + تصاویر جدید

۲۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۲:۱۴

بالاخره پس ازحرف ها و حدیث های مختلف و خبر های فراوان بازی Saints Row 4 توسط Deep Silver تایید وتاریخ انتشار آن مشخص شد .  بازی های قبلی ، عناوینی Open World بودند که با طنز های فراروان دنیای خود ، و سبک جالب آن طرفداران زیادی را به دست آورده بودند اما در این بازی همه چیز فرق کرده . بیگانگان به زمین حمله کردند و دیگر مجالی برای شوخی ها و کسب و کار از نوع Saints Row نیست .

در این بازی شما باید بر علیه دشمنان بیگانه مبارزه کنید . رئیس گروه قدیسان بعد از کسب مقام از سوی ریس جمهور آمریکا ، حال باید برای دفاع از وطن خودش به مبارزه با این اجنبی ها برود و در این راه باید از قدرت های ماورایی استفاده کند که چشمه ای از آن را در تریلر زیر مشاهده می کنید .

اسلحه ها ، سیستم مبارزات ، گرافیک ، و … در بازی تغییر کرده است و با مدلی جدید از Saints Row رو به رو هستیم . قدرت های جدید ، ماشین های اسپرت ، طنز جالب سری ، اسلحه های مدرن ، گرافیک خاص ، داستان جالب و نیمه جدی سری به همراه یک گیم پلی سرگرم کننده را در این بازی دوباره ملاقات می کنیم .

این بازی در تاریخ ۲۰ آگوست درآمریکای شمالی برای پلتفرم های  PS3، Xbox 360 و PC و ۲۳ اگوست در اروپا عرضه می شود .

[jwplayer mediaid=”64872″]

دانلود با کیفیت HD با حجم ۲۶ مگابایت

دانلود با کیفیت SD با حجم ۷ مگابایت

sriv_02_jump_sc_jpg_0x0_watermark-big_q85 sriv_03_freeze_sc_jpg_0x0_watermark-big_q85 sriv_01_scenic_sc_jpg_0x0_watermark-big_q85

منتظر اطلاعات تکمیلی این بازی در نمایشگاه Pax East باشید .

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید