تاریخ عرضه‌ی بازی Fight Crab برروی کنسول نینتندو سوییچ مشخص شد

۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

به بازی مبارزه‌ای و اکشن Fight Crab خوش آمدید. این بازی سه بعدی و منحصر به فرد توسط استودیوی نوسافت (Nussoft) توسعه یافته و شرکت پلیسم (Playism) عرضه‌ی آن برروی کنسول نینتندو سوییچ را بر عهده دارد. شما در این بازی مهیج باید کنترل خرچنگ‌های جنگجو را به دست گیرید و به مبارزه با سایر خرچنگ‌های مبارز و غول‌پیکر بپردازید. فیزیک و گیم‌پلی منحصر به فرد بازی به شما اجازه خواهد داد تا با سرعت و قدرت تمام در میدان مبارزه جابجا شده و حریفان خود را از پای در آورید. همچنین می‌توانید سبک مبارزاتی خاص خود را در این بازی پیدا کرده و از آن لذت ببرید.

شما باید در بازی Fight Crab کنترل یک خرچنگ مبارز را بر عهده بگیرید و در یک عنوان شبیه‌سازی شده‌ی مبارزات دریایی به جنگ سایر دشمنان بروید. در بازی Fight Crab قانون همیشگی ” بکش تا کشته نشوی” کاملا صدق خواهد کرد و اگر شما لحظه‌ای در از بین بردن خرچنگ‌های مقابل تعلل ورزید، آن‌ها شما را خواهند کشت. در این بازی سه بعدی، شما می‌توانید از طیف گسترده‌ای از اسلحه و تجهیزات متنوع برای مبارزه استفاده نمایید. این تجهیزات شامل شمشیر، تفنگ، انبر، زره، موتور‌های جت و برخی موارد دیگر خواهند بود. شما می‌توانید با استفاده از چنگال‌های خود، حریفان را زمین‌گیر کرده یا عضوی از بدن آن‌ها را قطع نمایید. برای بهترین بودن باید سرعت و مهارت یک خرچنگ واقعی در مبارزه را داشته باشید و هوشمندانه عمل کنید. انیمیشن‌های این بازی در سطح خوبی قرار دارند و می‌توانند شما را به دل مبارزات زیر آب ببرند.

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Fight Crab دارای ۲۳ نوع خرچنگ مبارز با قدرت و توانایی منحصر به فرد، ۴۸ سلاح مختلف و ۱۱ مرحله‌ی چالش‌ بر انگیز و پر هرج و مرج خواهد بود. حالت‌های نبرد بازی نیز متنوع هستند و شامل بخش مبارزات یک در مقابل یک، دو به دو و سایر مبارزات آنلاین و آفلاین خواهند شد. همچنین بازی دارای بخش آموزشی و تمرینی کامل و جامعی است تا شما را به بهترین مبارز دریایی تبدیل نماید.

حال به تازگی طی یک اعلام رسمی از سوی استودیوی نوسافت مشخص شد که بازی Fight Crab در تاریخ ۳۰ مرداد ماه ۱۳۹۹ (۲۰ اوت ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. همچنین نسخه‌ی مربوط به پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار است در تاریخ نامشخصی از طریق فروشگاه استیم (Steam) در دسترس بازی‌بازان قرار گیرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید